Віддалена Швидка Допомога, виїзд Майстра та Ваш Персональний ІТ-консультант

На сьогоднішній день усі вміють користуватися інтернетом, але у кожного виникає така проблема, як постійна реклама, яка вискакує мало не що хвилини й заборонити чи повністю видалити вдається далеко не кожному, бо її не так то легко прибрати, а от придбати її дуже легко. Як? Сьогодні трішки спробуємо розібратись, що таке банери та спливаючі вікна і як з ними боротись.

Банер – це рекламний блок, оформлена картинка, як статична, так і анімована. При клацанні на нього користувач перейде по заданому засланню на рекламований сайт. Банер в інтернеті розміщується веб-майстром для реклами. Більш того, будь-який банер має посилання на іншу сторінку того ж або іншого сайту, що рекламується. Рекламувати за допомогою банера можна інтернет-ресурс, товар або послугу. Зараз розповсюдження банерної реклами в Інтернеті дуже популярне, адже  він являється одним з найбільш зручних та ефективних способів рекламування, але рекламний банер не є вірусом, як таким.

Спливаючі вікна – це вікна,  розміщуються автоматично без вашого дозволу. Вони можуть бути різні за розмірами, але зазвичай не закривають увесь екран. Кожен напевно стикався з такою ситуацією, що ось нарешті знайшли потрібну інформацію, яку так довго шукали швиденько відкриваєте цей файл, а тут найбільш потрібну інформацію закриває спливаюче вікно. Ми одразу чим швидше хочемо його закрити, ага не тут то було нас при закритті цього вікна автоматично перекидає на інший сайт із цією набридлою рекламою. Погодьтеся, що в цей момент хочеш рознести комп’ютер й перестати працювати взагалі на ньому. Який би Ви сайт не відвідували, всюди вискакує реклама, яка так набридла, що хочеться її негайно позбутися, але чому вона узагалі появляється? Ще вчора її не було, а сьогодні уже весь браузер нею засмічений. Найчастіше, користувач сам викачує шкідливу програму і запускає її. Шкідливу програму часто подають користувачеві під виглядом програми або гри. Користувач думає, що завантажує лише безпечну програму, але в якості «бонусу» він також отримує шкідливий додаток або розширення для браузера.

Річ у тім, що спливаючі вікна і нав’язлива реклама в браузері є ознакою того, що ваш комп’ютер заражений шкідливими або потенційно непотрібними програмами. Але реклами є теж різні. Наприклад легальної реклами набагато менше, а коли Ваш комп’ютер заражений, то обсяг реклами в рази більше, вона заважає переглядати будь-які сторінки та її важко закрити. Мало того ця реклама заражає сторінки всіх сайтів.  Коли шкідлива або потенційно непотрібна програма проникає на комп’ютер, то вона нічого не не видаляє, ця паразитна програма тільки встановлює доповнення до браузера, яке показує рекламу.

Але усунути її самостійно вкрай важко, тому звернувшись у наш сервіс віддаленої швидкої допомоги Ви швидко та назавжди зможете позбутись надоїдливої реклами. Наші фахівці користуються якісними та ліцензійними програмами, які легко видаляють безліч різноманітних троянів, шкідливих та потенційно непотрібних програм, які можуть викликати спливаючі вікна з рекламою в браузері. Не чекайте, поки Ваш комп’ютер повністю «зачахне» від усіх цих вірусів. У нас можлива  індивідуальна консультація, де наші фахівці дадуть Вам поглиблину та детальну інформацію, як впоратись із цією проблемою. Якщо ж Ви не в змозі її усунути самостійно, то можливий негайний виклик майстра, який точно якісно, ефективно та надійно «оживить» Ваш ПК для подальшого зручного та без рекламного користування.

Які переваги віддаленої компютерної допомоги чи налаштування вашого пристрою ONLINE?

Сьогодні будь-якому комп'ютеру чи ноутбуку, час від часу, необхідно встановлювати чи оновлювати нове програмне забезпечення, BIOS, лікувати і видаляти віруси чи банери з надокучливою рекламою, встановлювати антивірус, прискорити роботу, встановити Viber, Skype і багато іншого. Однак, навіщо витрачати дорогоцінний час на очікування майстра з сервіс-центру, якщо віддалений помічник може оперативно зайнятися рішенням багатьох проблем які бувають з комп'ютерами чи ноутбуками. Більш того, ціни на послуги, які надає віддалений помічник, значно нижче ніж викликати майстра додому.

Основною перевагою цієї онлайн послуги є швидкість вирішення проблем, пов'язаних з настройками вашого ноутбуку чи персонального комп'ютера. Тепер Ви можете отримати повноцінне онлайн обслуговування комп'ютерної техніки за ціною набагато більш вигідною, в порівнянні зі звичайним виїздом майстра додому. Переваги віддаленої допомоги в тому, що це є швидка допомога з комп'ютером через інтернет, її надання у зручний для Вас час, швидке надання допомоги чи консультації в режимі онлайн, в порівнянні з виїздом фахівця. Мінуси цих послуг - не всі проблеми можна вирішити віддалено та потрібно стабільне інтернет підключення.

Послуг Віддаленої Допомоги

Вирішити проблему віддалено не вдається?

Якщо Вашу проблему не можливо виправити віддалено, то тоді можемо запропонувати Виклик майстра в вашому місті якщо ми там надаємо послуги виїзду. Або занести Ваш телефон в наш сервісний центр. Де наші спеціалісти вирішать всі ваші проблеми.

Часті проблеми компютерів

На даній сторінці зібрані найбільш поширені проблеми, що виникають з ноутбуками, мольними телефонами Apple, мобільними телефонами Android, планшетами Apple, планшетами Android та компютерами. Для замовлення послуг відвідайте наш магазин.

Комп'ютер висне

Оновлення Windows, видалення програм

Проблеми з вірусами?

Встановлення антивірусу, видалення вірусів

Установка программ

Встановлення та налаштування програм

Потрібно програму?

Встановлення та налаштування програм

Налаштування принтера

Встановлення локальних та мережевих принтерів

Установка драйверів

Допоможемо налаштувати драйвери на комп'ютері

Схема роботи з клієнтами

Все відбувається просто і прозоро! Ми розраховуємо на довгострокове співробітництво, тому в наших цінах немає ніякої “накрутки”, а система управління розрахована на підвищення якості сервісу для клієнтів. Після закінчення робіт ми завжди виконуємо свої гарантійні зобов’язання.

Якщо ви відчуваєте проблему з комп'ютером, ноутбуком, мобільним телефоном, планшетом або вам потрібна консультація, залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам.

Після опису проблеми ми даємо попередню оцінку за вартістю та часом виконання і бронюємо зручний час для вас час. Для підключення нашого спеціаліста та надання послуг.

При можливості ми спробуємо виконати всі роботи по усуненні проблем з вашим ноутбуком, комп'ютером, мобільним телефоном чи планшетом віддалено, через спеціальну програму.

Якщо не має змоги усунути проблему віддалено то Комп'ютерний майстер виїжджає до вас додому або в офіс, перед початком робіт повідомляє точну вартість послуг згідно прайсу.

Після закінчення робіт ви перевіряєте результат і тільки оплачуєте обумовлену вартість послуг. Для постійних клієнтів чи володарів "карт обслуговування" є певні % знижки.

Віддалена допомога з вашим пристроєм. Це безпечно!

При підключенні нашого майстру до вашого девайсу всі з’єднання між комп’ютерами, мобільними телефонами, планшетами та ноутбуками відбувається по зашифрованому з’єднанню. Ваші особисті дані знаходяться в безпеці. Під час всього процесу віддаленого ремонту Ви завжди бачите, що робить наш майстер з вашим гаджетом. Весь процес відбувається на ваших очах, а саме підключення може в будь-який момент вами припинено. Фахівець не має можливості відновлення віддаленого підключення до вашого пристрою без повторного введення Клієнтського пароля, який при кожному запуску програми змінюється. Під час надання допомоги Користувач може попросити про роз’яснення кроків і етапів робіт, що проводяться майстром. Пам’ятайте, що Ви завжди можете вирішити будь-які, навіть дрібні, проблеми і питання з вашою технікою (ноутбук, телефон, планшет, комп’ютер) за допомогою Видаленого Майстра через інтернет-з’єднання. Ми постараємося швидко вирішити несправність з комп’ютером, ноутбуком, мобільним телефоном, планшетом або локальною мережею, усунувши кожну несподівану аварію чи проблему.

Як зробити замовлення чи викликати IT спеціаліста?

Детальну інформацію по послугах ви можете дізнатися за телефоном комп’ютерної допомоги, який є трохи нище. Наші фахівці віддаленої допомоги будуть раді відповісти на всі ваші запитання!

Телефонуйте нам: +38(067)722-2221

Введіть інформацію про себе

Спеціальна пропозиція!

Хочете отримати вигідні умови?

Залиште Ваш номер телефону та отримаєте спеціальну пропозицію на Віддалену Допомогу, Консультування та Послуги Налаштування Комп'ютерів, Ноутбуків, Телефонів, WiFi роутерів, а також послуги Навчання!