Віддалена Швидка Допомога, виїзд Майстра та Ваш Персональний ІТ-консультант

Допомога по Україні

Ми завжди поруч з Вами, працюємо у всіх містах України. Діагностику та ремонт проводять професійні спеціалісти, які мають великий досвід роботи.  Зрозуміло, ми надаємо широкий спектр послуг – у нас ви можете замовити комп’ютерні послуги, що стосуються роботи не тільки самих комп’ютерів, але і мобільних телефонів, планшетів, ноутбуків та периферійних пристроїв. Якщо ви придбали в офіс новий принтер, а комп’ютер не хоче його розпізнавати через відсутність драйверів – ми вирішимо і цю проблему та інсталюємо Ваш принтер чи МФУ! Потрібно почистити комп’ютер чи мобільний телефон від вірусів або встановити точку доступу Wi-Fi звертайтеся до нас. Ми все допоможемо та проконсультуємо Вас. Наші фахівці будуть раді віддалено допомогти Вам.

Міста в яких ми надаємо віддалену допомогу:

Вирішимо всі ваші проблеми з комп’ютером, ноутбуком, планшетом чи мобільним телефоном. Ваш Телефон, Планшет, Комп’ютер чи Ноутбук нікуди везти не потрібно, всі роботи виконуються у вас вдома (в разі складного ремонту, комп’ютер все-таки доведеться відвезти в майстерню, чи замовити виклик майстра). Надаємо гарантію і підтримку, консультацію по телефону, Viber Skype, Telegram. Також робимо дистанційну настройку вашої техніки по всій території України.

Введіть інформацію про себе

Спеціальна пропозиція!

Хочете отримати вигідні умови?

Залиште Ваш номер телефону та отримаєте спеціальну пропозицію на Віддалену Допомогу, Консультування та Послуги Налаштування Комп'ютерів, Ноутбуків, Телефонів, WiFi роутерів, а також послуги Навчання!