Віддалена Швидка Допомога, виїзд Майстра та Ваш Персональний ІТ-консультант

Не є секрет, що сучасні телефони, планшети, ноутбуки, комп’ютери та інша техніка ламається набагато частіше, ніж старі моделі. Досить часто виробник нової техніки закладає виробничі дефекти, що виводять її з ладу після певного часу роботи тобто має ресурс роботи. Що стосується всіх програм на телефонах і комп’ютера, то зробити їх без помилок неможливо, тільки з кожним роком з новим оновленням їх вдосконалюють і позбавляють від помилок. Також відомо, як шкодять віруси і інше шкідливе ПЗ. Це чинники, які не залежать від Вас і можуть викликати проблеми з технікою. Також буває, що через незнання або помилково користувач сам засмічує чи установляє непотрібні програми на телефон чи комп’ютер і такими діями може вивести його з ладу чи заставить тормозити і зависати. Навіть якщо у Ви досвідчений та акуратний користувач, які використовує найновіший комп’ютер і всі оновлені програми – проблеми та збої час від часу трапляються. Тому ми раді будемо запропонувати Вам наші послуги віддаленої допомоги та налаштування. На сьогоднішній день віддалене обслуговування та налаштування являє собою популярну і потрібну послугу, основним завданням якої є забезпечення ефективної і надійної роботи всього вашого  обладнання (комп’ютери, планшети, мобільні телефони). Скориставшись нашою послугою обслуговуванням, Ви отримуєте гарантію безперебійної, стабільної і надійної роботи Вашої техніки, яка зможе запобігти можливим простоям в роботі. Послуга віддаленого обслуговування дозволить своєчасно виявити та усунути несправності. Також наші клієнти можуть завжди розраховувати на ефективне та швидке вирішення ваших проблем.

Послуга віддаленого обслуговування в м.Києві та Подільському районі зокрема дозволить своєчасно виявити та усунути несправності. Також наші клієнти можуть завжди розраховувати на ефективне та швидке вирішення ваших проблем. Ми пропонуємо можливість термінової комп’ютерної допомоги за допомогою інтернету (дистанційно, на відстані) у вирішенні проблем з вашими пристроями -ноутбуком, телефоном, планшетом, роутером, принтером та комп’ютером. Такий спосіб настройки – це, перш за все зручність для наших клієнтів, які можуть знаходитися будь-де. Також віддалена допомога прискорює ремонт і знижує вартість послуги, так як спеціалісту не потрібно виїжджати на будинок або офіс замовника, а віддалене налаштування, може початися безпосередньо після відправлення заявки чи телефонного дзвінка нашим спеціалістам по телефону. Економія вашого часу. Не чекайте поки приїде майстер.

Віддалена допомога з телефоном, ноутбуком, планшетом та комп'ютером в Подільському районі:

Якщо Вашу проблему не можливо виправити віддалено, то тоді можем запропонувати Виклик майстра в Подільському районі.

Чому слід звернутися саме до нас ?

Ми надаємо повний спектр послуг допомоги та налаштування як юридичним, так і фізичним особам в м. Київ та Подільському районі. Наші послуги включають установку будь-якого програмного забезпечення, включаючи установку операційної системи та його налаштування. А також організацію підключення до інтернету, проведення офісних локальних мереж, налагодження серверів, ремонт та профілактичні роботи по відношенню до комп’ютерної техніки, мобільних телефонів, планшетів.
Ціни комп’ютерного сервісу доступні, наші фахівці відповідально ставляться до своєї роботи. Ви можете розраховувати на пунктуальність наших спеціалістів, та їх готовність допомогти і проконсультувати в найскладніших ситуаціях які трапилися з Вашою технікою чи мобільними телефонами, планшетами. Якщо ви знайшли дешевшу ціну в м.Київ та Подільський район чи по області, телефонуйте ми запропонуємо Вам кращу ціну.

Якщо потрібна допомога на постійній основі, є кілька варіантів для співпраці. Ми можемо запропонувати Вам Пакети на обслуговування, Пластикові карти на обслуговування з терміном 1 Рік та послуги для організацій та малого і середнього бізнесу. Ми виділимо вам системного адміністратора, або укладемо договір абонентського обслуговування. Ваш персональний інженер буде працювати віддалено, якщо ситуація не вимагає його особистої присутності.

Співпраця з нашою компанією це:

KOMP.UA - Ваш Персональний IT- консультант та Віддалене налаштування всіх Ваших пристроїв.

Звінок чи заявка на сайті

Одразу після Вашої заявки чи дзвінка наші спеціаліст по віддаленій допомозі сконтактує з Вами щоб зрозуміти причину проблеми та її вирішення.

Вибір послуги та оплата

Інженер-консультант проконсультує та допоможе підібрати послугу, яку буде надано вам для вирішення вашої проблеми після її оплати.

KOMP.UA - Ваш Персональний IT- консультант та Віддалене налаштування всіх Ваших пристроїв.

Виконання роботи

Наші спеціалісти спробують підключитися віддалено та почнуть вирішувати Вашу проблему. Вам потрібна допомога на постійній основі, маємо різні варіанти співпраці.

Ніяких прихованих платежів

На всі види робіт гарантія

Техпідтримка та консультація

Святкові знижки та акції

Можливість виїзду майстра

Допоможемо, Консультуємо, Ремонтуємо, встановлюємо, підключаємо та налаштовуємо в Подільському районі:

Тут наведено комп’ютерне з обладнання з яким ми саме частіше зустрічаємося під час виконання замовлення в клієнтів

Ноутбуки

Звукові карти

Жорсткі диски та SSD

WEB-камери

3G / LTE модеми

Маршрутизатори

Мережеві карти

Відеокарти

Материнські плати

Флешки

Операційні системи

Принтери та МФУ

Це не є весь список послуг, які ми можемо вам запропонувати. Тут лише мала частина послуг по ремонту, обслуговуванню та віддаленому налаштуванню, які ми надаємо нашим клієнтам віддалено та на виїзді. В основному ми спеціалізуємося на віддаленій комп’ютерній допомозі та віддаленому налаштуванні мобільних телефонів і планшетів на базі Android. Але допоможемо вирішити майже всі проблеми з комп’ютерами, ноутбуками, установкою програм, реєстраціями нових пристроїв. Ви можете задати питання нашим спеціалістам та отримати безкоштовну консультацію щодо вирішення вашого питання.

Віддалена допомога з Вашою технікою в м.Київ та Подільському районі. Це безпечно!

При підключенні нашого майстру до вашого девайсу всі з’єднання між комп’ютерами, мобільними телефонами, планшетами та ноутбуками відбувається по зашифрованому з’єднанню. Ваші особисті дані знаходяться в безпеці. Під час всього процесу віддаленого ремонту Ви завжди бачите, що робить наш майстер з вашою технікою. Весь процес відбувається на ваших очах, а саме підключення може в будь-який момент вами припинено. Фахівець не має можливості відновлення віддаленого підключення до вашого пристрою без повторного введення Клієнтського пароля, який при кожному запуску програми змінюється. Під час надання допомоги Користувач може попросити про роз’яснення кроків і етапів робіт, що проводяться майстром. Пам’ятайте, що Ви завжди можете вирішити будь-які, навіть дрібні, проблеми і питання з вашим телефоном чи комп’ютером за допомогою Видаленого Майстра через інтернет-з’єднання. Ми постараємося швидко вирішити несправність з мобільним телефоном (Apple чи Android), ноутбуком(Mac чи Windows), планшетом чи роутером усунувши кожну несподівану аварію чи проблему.

Послуги віддаленої допомоги налаштування та консультації онлайн в Подільському районі з ноутбуками та комп'ютерами

Телефонуйте, запитуйте в наших майстрів що вас цікавить. Тут зібрані самі поширені проблеми які зустрічаються на комп’ютерах і ноутбуках клієнтів. Ми допоможемо вам з проблемами які наведені нище. Якщо ви не знайшли те, що Вам потрібно, то Ви можете задати питання нашим спеціалістам та отримати безкоштовну консультацію щодо вирішення вашого питання.  

Послуги віддаленої допомоги налаштування та консультації онлайн в Подільському районі з планшетами

Послуги віддаленої допомоги налаштування та консультації онлайн в Подільському районі з мобільними телефонами

Послуги віддаленої допомоги налаштування та консультації онлайн в Подільському районі з роутерами та вайфай обладнанням

Налаштування ремонт прошивка Asus RT-AC88U
Asus RT-AC88U

Як отримати безкоштовну консультацію, зробити замовлення або викликати IT спеціаліста в Подільський район?

Ваш телефон, ноутбук чи інша техніка вийшла з ладу і її потрібно терміново полагодити? Віддалений Комп’ютерний майстер в Подільському районі допоможе вам консультацією або проведе діагностику, налаштування і виконає ремонт. Можливий Виїзд майстра в будь-який район Києва, та біля станцій метро! Детальну інформацію по онлайн послугах ви можете дізнатися за телефоном комп’ютерної допомоги, який є трохи нище. Наші фахівці віддаленої допомоги будуть раді відповісти на всі ваші запитання! Також ви можете залишити заявку чи замовити консультацію. Ми з Вами зв’яжемося.

Телефонуйте нам: +38(067)722-2221

Допоможемо налаштувати віддалено Вашу техніку в Подільському районі надамо консультацію

Короткий список послуг по мобільних телефонах, планшетах, компютерах, ноутбуках і вайфай роутерах, які ми можемо запропонувати Вам online, при вирішенні проблем з Вашими пристроями. Київська область, біля станцій метро та по місту.

Комп'ютери

Телефони

Планшети

WiFi Роутери

Віддалене Підключення та налаштування через TeamViewer

Віддалений доступ, встановлення програм та технічна підтримка в режимі реального часу. Почніть використовувати TeamViewer відразу після завантаження. QuickSupport Оптимізований для надання термінової допомоги з використанням віддаленого робочого стола, цей невеликий клієнтський модуль не вимагає установки або прав адміністратора – просто завантажте його, двічі клацніть клавішею миші і передайте надані вам ідентифікаційний номер і пароль, інженеру який надає вам послуги відваленої підтримки.

Послуги допомоги та консультація онлайн Подільський район та інші райони по місту, які ми обслуговуємо:

Ми надамо Вам віддалену допомогу з Вашим пристроєм (мобільний телефон, ноутбук, комп’ютер, планшет) в усіх районах Києва, можливий виклик майстра біля станцій метро в місті. Ви можете задати питання нашим спеціалістам та отримати безкоштовну консультацію щодо вирішення вашого питання. Нище наведені поширені міста де ми надаємо віддалену допомогу та ремонтуємо комп’ютери, телефони наших клієнтів:

Часті питання та відповіді

Так звичайно. Наші фахівці проведуть повну діагностику вашого комп’ютера і здійснять якісний ремонт комп’ютера, який допоможе йому ще довго і стабільно працювати. Ремонт комп’ютерів, ремонт моніторів, комп’ютерна допомога будь-якої складності, від перевстановлення windows до заміни складових частин комп’ютера в замовника. Крім того ми пропонуємо послугу терміновий ремонт комп’ютера. Ремонт та налаштування комп’ютерів проводиться відповідно до побажань клієнта, який має можливість домовлятися з нашим спеціалістом під час проведення огляду.
Вартість послуг залежить від обраного ремонту чи послуги налаштування, а також від типу надання послуги: віддалено або виїзд спеціаліста по місту. Ціни вказані на нашому сайті на сторінці "Ціни", а також на сторінці товару чи послуги. Якщо у вас є питання - не соромтеся, задавайте їх за нашими телефонами або через контактні форми на сайті! Ви не знайшли потрібної послуги чи наші ціни більші ніж в конкурентів? Звертайтеся, ми запропонуємо Вам індивідуальну пропозицію від якої Ви не відмовитеся. З нами завжди можна домовитися :)
За допомогою програми Teamviewer для віддаленого підключення Наш технічний спеціаліст усуне проблеми з Вашою технікою чи здійснить налаштування на вашому комп’ютері, ноутбуці чи мобільному телефоні при цьому Ви бачите абсолютно все на вашому екрані і спостерігаєте за тим, що він робить. Але інколи проблему неможливо вирішити повністю дистанційно без Вашої допомоги, в таких випадках наш технік попросить Вас допомогти йому і виконати його вказівки. Наприклад, для успішного налаштування WiFi роутера чи точки доступу може знадобитися від Вас допомога у виключенні та включенні WiFi, можливо необхідно буде підключити чи відключати кабель в роз’єм LAN/WAN тощо. Отже, більшість проблем в роботі вашого комп’ютера, ноутбука чи мобільного телефону можна вирішити дистанційно через Інтернет. Вам не потрібно шукати сервіс та відразу везти комп’ютер чи ноутбук в сервіс або викликати майстра. Для вирішення проблем з вашою технікою Вам лише потрібно зв’язатися з нами зателефонувавши або оформивши заявку і наші спеціалісти проконсультують Вас та вирішать Вашу проблему дистанційно.
Так, Звісно. Наші спеціалісти пропонують професійну настройку чи ремонт ноутбука і інсталяцію будь-якого програмного забезпечення для вашого ПК. Іноді власник ноутбука отримує його з магазину з уже встановленими операційками Windows і з низкою програм, представлених в ознайомлювальних версіях. Тож тут вам необхідно буде частково налаштувати ноутбук: видалення непотрібних для вас програм та встановлення додаткового програмного забезпечення, продовження терміну дії потрібного вам ПО. Налагодження та оптимізація операційної системи і відключення ряду непотрібних функцій можуть також істотно вплинути на продуктивність ноутбука при його подальшому використанні.
Так. Ми спеціалізується на ремонті та налаштуванні мобільних телефонів всіх марок. Наші майстри справжні знавці своєї справи і постійно підвищують свою кваліфікацію. Ми не завищуємо ціни на ремонт Apple чи Android.

Ми надаємо повний спектр послуг допомоги та налаштування як юридичним, так і фізичним особам в Вашому місті. Наші послуги включають установку будь-якого програмного забезпечення, включаючи операційну систему та його налаштування . А також організацію підключення до інтернету, проведення офісних локальних мереж, налагодження серверів, ремонт та профілактичні роботи по відношенню до комп’ютерної техніки, мобільних телефонів, планшетів.

Ми гарантуємо професіоналізм, індивідуальний підхід, оперативне виконання роботи та невисокі ціни на наші послуги online допомоги з телефонами, комп’ютерами та ноутбуками. Наші фахівці з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання про проблему та методи її усунення. Звертайтеся і оціните переваги бездоганного сервісу та доступних цін.

Введіть інформацію про себе

Спеціальна пропозиція!

Хочете отримати вигідні умови?

Залиште Ваш номер телефону та отримаєте спеціальну пропозицію на Віддалену Допомогу, Консультування та Послуги Налаштування Комп'ютерів, Ноутбуків, Телефонів, WiFi роутерів, а також послуги Навчання!