Віддалена Швидка Допомога, виїзд Майстра та Ваш Персональний ІТ-консультант

Сьогодення – це епоха інформаційних технологій, які постійно розвиваються та оновлюються і є необхідною частиною нашого життя. Коли будь-який пристрій виходить із ладу це ж катастрофа, ми почуваємось безпорадними та не в змозі щось вдіяти, оскільки не компетентні у цьому плані. Особливо важко, коли ми живемо десь у віддаленій місцевості, де поблизу немає сервісного центру. І що ж  робити у такій ситуації? Звертаючи увагу на той факт, що вийти в інтернет можна практично усюди, то чому ж нам не використовувати сучасні технології для діагностики та нескладного ремонту нашої техніки?

Існує таке поняття, як віддалена допомога, при якій практично усі неполадки можна усунути.  Віддалена допомога – це ідеальний варіант, при якому Вам висококваліфіковані спеціалісти нададуть «першу допомогу» вашому пристрою. Як це працює? Є спеціальні програми для роботи в віддаленому режимі, з їх допомогою можна здійснити повний огляд системи – це усунення проблем із програмним забезпеченням, встановлення драйверів, встановлення та налаштування антивірусних програм, налаштування принтера та роутера, розв’язання проблем із зависанням певних програм чи браузера та можливе дистанційне навчання роботи на комп’ютері з певними програмами. Звичайно, вам не вийде на відстані переставити Windows чи відремонтувати комп’ютерне обладнання, але більшість проблем з технікою можна вирішити.

Виникає питання, які ж все-таки основні переваги послуг віддаленої допомоги? На своєму досвіді я переконалась, що плюсів багато. У мене досить часто стаються усілякі неприємності, то принтер не друкує, то інтернет підвисає, або ще гірше певні програми, які мені вкрай необхідні просто  перестали працювати. Раніше я навіть не догадувалась, що існують послуги віддаленої допомоги, які вмить зможуть вирішити усі мої негаразди, адже не завжди є можливість запросити професіонала. Причини різні – недостатньо часу та фінансових коштів для оплати праці кваліфікованому спеціалісту.  Вагомим позитивним аргументом  є економія часу та коштів, тобто не потрібно зриватись і вмить поспішати до сервісного центру та довго чекати, поки хтось відповість у чому справа. Наступним фактором є доступність, тобто де б ви не перебували, вам неодмінно допоможуть спеціалісти.

Віддалений доступ до Вашого пристрою і під пильним контролем допомагає безпечно та швидко вдатися в суть проблеми, зрозуміло пояснити та продемонструвати необхідну послідовність дій для розв’язання питання. Вам не потрібно турбуватись про безпеку вашого пристрою, тому що віддалений доступ – це безпечно! Коди та паролі змінюються після перезапуску програм.

Цілодобова комп’ютерна допомога тепер можлива там, де є інтернет.

Які переваги віддаленої компютерної допомоги чи налаштування вашого пристрою ONLINE?

Сьогодні будь-якому комп'ютеру чи ноутбуку, час від часу, необхідно встановлювати чи оновлювати нове програмне забезпечення, BIOS, лікувати і видаляти віруси чи банери з надокучливою рекламою, встановлювати антивірус, прискорити роботу, встановити Viber, Skype і багато іншого. Однак, навіщо витрачати дорогоцінний час на очікування майстра з сервіс-центру, якщо віддалений помічник може оперативно зайнятися рішенням багатьох проблем які бувають з комп'ютерами чи ноутбуками. Більш того, ціни на послуги, які надає віддалений помічник, значно нижче ніж викликати майстра додому.

Основною перевагою цієї онлайн послуги є швидкість вирішення проблем, пов'язаних з настройками вашого ноутбуку чи персонального комп'ютера. Тепер Ви можете отримати повноцінне онлайн обслуговування комп'ютерної техніки за ціною набагато більш вигідною, в порівнянні зі звичайним виїздом майстра додому. Переваги віддаленої допомоги в тому, що це є швидка допомога з комп'ютером через інтернет, її надання у зручний для Вас час, швидке надання допомоги чи консультації в режимі онлайн, в порівнянні з виїздом фахівця. Мінуси цих послуг - не всі проблеми можна вирішити віддалено та потрібно стабільне інтернет підключення.

Послуг Віддаленої Допомоги

Вирішити проблему віддалено не вдається?

Якщо Вашу проблему не можливо виправити віддалено, то тоді можемо запропонувати Виклик майстра в вашому місті якщо ми там надаємо послуги виїзду. Або занести Ваш телефон в наш сервісний центр. Де наші спеціалісти вирішать всі ваші проблеми.

Часті проблеми компютерів

На даній сторінці зібрані найбільш поширені проблеми, що виникають з ноутбуками, мольними телефонами Apple, мобільними телефонами Android, планшетами Apple, планшетами Android та компютерами. Для замовлення послуг відвідайте наш магазин.

Комп'ютер висне

Оновлення Windows, видалення програм

Проблеми з вірусами?

Встановлення антивірусу, видалення вірусів

Установка программ

Встановлення та налаштування програм

Потрібно програму?

Встановлення та налаштування програм

Налаштування принтера

Встановлення локальних та мережевих принтерів

Установка драйверів

Допоможемо налаштувати драйвери на комп'ютері

Схема роботи з клієнтами

Все відбувається просто і прозоро! Ми розраховуємо на довгострокове співробітництво, тому в наших цінах немає ніякої “накрутки”, а система управління розрахована на підвищення якості сервісу для клієнтів. Після закінчення робіт ми завжди виконуємо свої гарантійні зобов’язання.

Якщо ви відчуваєте проблему з комп'ютером, ноутбуком, мобільним телефоном, планшетом або вам потрібна консультація, залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам.

Після опису проблеми ми даємо попередню оцінку за вартістю та часом виконання і бронюємо зручний час для вас час. Для підключення нашого спеціаліста та надання послуг.

При можливості ми спробуємо виконати всі роботи по усуненні проблем з вашим ноутбуком, комп'ютером, мобільним телефоном чи планшетом віддалено, через спеціальну програму.

Якщо не має змоги усунути проблему віддалено то Комп'ютерний майстер виїжджає до вас додому або в офіс, перед початком робіт повідомляє точну вартість послуг згідно прайсу.

Після закінчення робіт ви перевіряєте результат і тільки оплачуєте обумовлену вартість послуг. Для постійних клієнтів чи володарів "карт обслуговування" є певні % знижки.

Віддалена допомога з вашим пристроєм. Це безпечно!

При підключенні нашого майстру до вашого девайсу всі з’єднання між комп’ютерами, мобільними телефонами, планшетами та ноутбуками відбувається по зашифрованому з’єднанню. Ваші особисті дані знаходяться в безпеці. Під час всього процесу віддаленого ремонту Ви завжди бачите, що робить наш майстер з вашим гаджетом. Весь процес відбувається на ваших очах, а саме підключення може в будь-який момент вами припинено. Фахівець не має можливості відновлення віддаленого підключення до вашого пристрою без повторного введення Клієнтського пароля, який при кожному запуску програми змінюється. Під час надання допомоги Користувач може попросити про роз’яснення кроків і етапів робіт, що проводяться майстром. Пам’ятайте, що Ви завжди можете вирішити будь-які, навіть дрібні, проблеми і питання з вашою технікою (ноутбук, телефон, планшет, комп’ютер) за допомогою Видаленого Майстра через інтернет-з’єднання. Ми постараємося швидко вирішити несправність з комп’ютером, ноутбуком, мобільним телефоном, планшетом або локальною мережею, усунувши кожну несподівану аварію чи проблему.

Як зробити замовлення чи викликати IT спеціаліста?

Детальну інформацію по послугах ви можете дізнатися за телефоном комп’ютерної допомоги, який є трохи нище. Наші фахівці віддаленої допомоги будуть раді відповісти на всі ваші запитання!

Телефонуйте нам: +38(067)722-2221

Введіть інформацію про себе

Спеціальна пропозиція!

Хочете отримати вигідні умови?

Залиште Ваш номер телефону та отримаєте спеціальну пропозицію на Віддалену Допомогу, Консультування та Послуги Налаштування Комп'ютерів, Ноутбуків, Телефонів, WiFi роутерів, а також послуги Навчання!