Меню Закрити

Віддалена допомога

Віддалений ремонт та налаштування ваших гаджетів онлайн. Багато користувачів часто чули про можливість віддаленого ремонту та налаштування ПК, ноутбука, планшету чи мобільних телефонів комп’ютерним майстром через інтернет, але на практиці цю можливість мало хто використовує і більшість воліють «класичний» варіант – виїзд комп’ютерного майстра додому до клієнта. 

Але майстер може приїхати а може трішки затриматися.  Якщо Ви втомилися чекати, коли прийде системний адміністратор чи у вас немає знайомого майстра для виклику додому. Зателефонуйте нам, ми допоможемо! Часто, проблему можна вирішити віддалено протягом 10-20 хвилин, а в комплексі з віддаленою допомогою Ви зможете отримати безкоштовну консультацію та рекомендації щодо використання комп’ютера, мобільного телефону, планшету та ноутбука чи як поводитися з операційною системою. Наш спеціаліст все розкаже, покаже і допоможе вирішити майже будь-які проблеми віддалено.

Проста та Прозора схема роботи з клієнтами

Все відбувається просто і прозоро! Ми розраховуємо на довгострокове співробітництво, тому в наших цінах немає ніякої “накрутки”, а система управління розрахована на підвищення якості сервісу для клієнтів. Після закінчення робіт ми завжди виконуємо свої гарантійні зобов’язання.

Якщо ви відчуваєте проблему з комп'ютером, ноутбуком, мобільним телефоном, планшетом або вам потрібна консультація, залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам.

Після опису проблеми ми даємо попередню оцінку за вартістю та часом виконання і бронюємо зручний час для вас час. Для підключення нашого спеціаліста та надання послуг.

При можливості ми спробуємо виконати всі роботи по усуненні проблем з вашим ноутбуком, комп'ютером, мобільним телефоном чи планшетом віддалено, через спеціальну програму.

Якщо не має змоги усунути проблему віддалено то Комп'ютерний майстер виїжджає до вас додому або в офіс, перед початком робіт повідомляє точну вартість послуг згідно прайсу.

Після закінчення робіт ви перевіряєте результат і тільки оплачуєте обумовлену вартість послуг. Для постійних клієнтів чи володарів "карт обслуговування" є певні % знижки.

Які переваги віддаленої комп'ютерної допомоги чи віддаленої допомоги з вашим телефоном та іншими гаджетами?

Основною перевагою цієї онлайн послуги є швидкість вирішення проблем, пов’язаних з настройками вашого ноутбуку, мобільного телефону Android, мобільного телефону Apple, планшету чи комп’ютера або програмного забезпечення. Тепер Ви можете отримати повноцінне онлайн обслуговування комп’ютерної техніки за ціною набагато більш вигідною, в порівнянні зі звичайним виїздом майстра додому. Переваги віддаленої допомоги в тому, що це є комп’ютерна допомога через інтернет, її надання у зручний для Вас час,швидке надання допомоги чи консультації в режимі онлайн, в порівнянні з виїздом фахівця. Мінуси цих послуг – не всі проблеми можна вирішити віддалено та потрібно стабільне інтернет підключення.

Каталог Послуг Віддаленої Допомоги

Вирішити проблему віддалено не вдається?

Якщо Вашу проблему не можливо виправити віддалено, то тоді можемо запропонувати Виклик майстра в вашому місті якщо ми там надаємо послуги виїзду.

Процес роботи

1) Замовлення

Ви робите замовлення по телефону (Viber, WhatsApp, Skype) або онлайн через наш сайт.

2) Діагностика Техніки

В термін 20 хвилин наш спеціаліст знайомиться з вашою проблемою, а після допоможе її усунути.

3) Вартість Послуг

Всі послуги є в нашому магазині, якщо вас влаштовує їх вартість, ми приступаємо до робіт після оплати.

4) Справна Техніка

Після закінчення віддалених робіт чи консультування Ви отримуєте справну та робочу техніку.

Віддалена допомога. Це безпечно!

При підключенні нашого майстру до вашого девайсу всі з’єднання між комп’ютерами, мобільними телефонами, планшетами та ноутбуками відбувається по зашифрованому з’єднанню. Ваші особисті дані знаходяться в безпеці. Під час всього процесу віддаленого ремонту Ви завжди бачите, що робить наш майстер з вашим гаджетом. Весь процес відбувається на ваших очах, а саме підключення може в будь-який момент вами припинено. Фахівець не має можливості відновлення віддаленого підключення до вашого пристрою без повторного введення Клієнтського пароля, який при кожному запуску програми змінюється. Під час надання допомоги Користувач може попросити про роз’яснення кроків і етапів робіт, що проводяться майстром. Пам’ятайте, що Ви завжди можете вирішити будь-які, навіть дрібні, проблеми і питання з вашою технікою (ноутбук, телефон, планшет, комп’ютер) за допомогою Видаленого Майстра через інтернет-з’єднання. Ми постараємося швидко вирішити несправність з комп’ютером, ноутбуком, мобільним телефоном, планшетом або локальною мережею, усунувши кожну несподівану аварію чи проблему.

Як зробити замовлення або викликати IT спеціаліста?

Детальну інформацію по послугах ви можете дізнатися за телефоном комп’ютерної допомоги, який є трохи нище. Наші фахівці віддаленої допомоги будуть раді відповісти на всі ваші запитання!

Телефонуйте нам: +38(067)722-2221

Дистанційна допомога це:

Налаштування периферійного устаткування

Видалення шкідливих і непотрібних програм

Налаштування антивірусного захисту

Чистка від сміттєвих файлів і ярликів

Встановлення оновлень

Оптимізація операційної системи

Резервне копіювання даних

Консультації та навчання

Прискорення роботи Android

Налаштування Apple

Введіть інформацію про себе