Віддалена Швидка Допомога, виїзд Майстра та Ваш Персональний ІТ-консультант

Ми користуємося електронними приладами щодня. Ці пристрої замінили багато речей в нашому житті, саме тому ми дратуємося, коли вони виходять з ладу. Чому трапляються порушення в роботі смартфона, ноутбука, планшета чи комп’ютера та як позбавитися від цих проблем?

Перш за все, ноутбуки страждають від неправильного налаштування та установки основних програм. Багато користувачів надають перевагу піратським версіям операційних систем (ОС), тому їхній ноутбук некоректно працює з першого дня.

Щоб потім не витрачати тисячі гривень на ремонт пристрою, ми пропонуємо вам віддалене налаштування ноутбука. Наш спеціаліст встановить і налаштує операційну систему, підбере та встановить усі потрібні особисто вам програми та антивірус, підключить Інтернет-зв’язок. Якщо ви хочете перевстановити свою ОС, майстер спочатку збереже всі важливі файли з пам’яті вашого ноутбука, знайде потрібні драйвера саме для вашого пристрою і потім перезапустить систему. Складно знайти людину, яка хоча б раз не упускала свій смартфон на підлогу або в воду. А ще неможливо знайти користувача з ідеально працюючим телефоном.

Якщо ваш пристрій зависає або має якісь порушення в роботі, ми миттєво проведемо віддалений ремонт та віддалене налаштування смартфону. До того ж, спеціаліст безкоштовно проведе діагностику роботи приладу й надасть рекомендації щодо подальшого користування ним. До дому чи офісу людей, які мешкають в Києві та регіонах, як Львівський, Ужгородський, Івано-Франківський, ми відправляємо майстрів. Зазвичай, налаштування смартфону займає в нас 20 хвилин. Часто користувачам потрібно зберегти, відновити або перенести якусь інформацію з планшету. Якщо у вас немає досвіду в цьому, краще не робити налаштування будь-якого пристрою самостійно. Це може призвести до втрати даних. Якщо така ситуація все ж склалася, зробіть виклик майстра на нашому сайті або по вказаному телефону, і наш спеціаліст зробить віддалений ремонт планшету за лічені хвилини. Вам навіть не потрібно чекати, поки майстер приїде до вашого дому чи офісу.

Планшети, як і смартфони, страждають від механічних пошкоджень корпусу та екрану. Іноді перестають працювати кнопки, роз’єми. Якщо ви «втопили» свій планшет і мешкаєте в Києві та регіонах (Львівському, Ужгородському, Івано-Франківському) , ми викличемо майстра до вас. Всі безперечно стикалися з помилками в роботі свого комп’ютера або просто мали складнощі в налаштуванні ПК після придбання. Ми радимо обирати одного фахівця для налаштування комп’ютера впродовж всього його «життя». Проблеми можуть з’являтися в будь-який час: різко пропаде Інтернет, до системи потрапить якийсь вірус, не вийде встановити якусь програму й так далі.

Ви можете звернутися до нас навіть перед придбанням будь-якого пристрою. Спочатку спеціаліст проконсультує вас щодо вибору комп’ютера, у разі потреби проведе віддалений ремонт та віддалене налаштування ПК, встановить необхідні програми й драйвери, застережить від вірусів. І для цього вам навіть не потрібно виходити з дому або чекати, поки майстер приїде. Все проходитиме в режимі реального часу через ваш пристрій. Просто зверніться до нас через сайт або по телефону.

Які переваги віддаленої компютерної допомоги чи налаштування вашого пристрою ONLINE?

Сьогодні будь-якому комп'ютеру чи ноутбуку, час від часу, необхідно встановлювати чи оновлювати нове програмне забезпечення, BIOS, лікувати і видаляти віруси чи банери з надокучливою рекламою, встановлювати антивірус, прискорити роботу, встановити Viber, Skype і багато іншого. Однак, навіщо витрачати дорогоцінний час на очікування майстра з сервіс-центру, якщо віддалений помічник може оперативно зайнятися рішенням багатьох проблем які бувають з комп'ютерами чи ноутбуками. Більш того, ціни на послуги, які надає віддалений помічник, значно нижче ніж викликати майстра додому.

Основною перевагою цієї онлайн послуги є швидкість вирішення проблем, пов'язаних з настройками вашого ноутбуку чи персонального комп'ютера. Тепер Ви можете отримати повноцінне онлайн обслуговування комп'ютерної техніки за ціною набагато більш вигідною, в порівнянні зі звичайним виїздом майстра додому. Переваги віддаленої допомоги в тому, що це є швидка допомога з комп'ютером через інтернет, її надання у зручний для Вас час, швидке надання допомоги чи консультації в режимі онлайн, в порівнянні з виїздом фахівця. Мінуси цих послуг - не всі проблеми можна вирішити віддалено та потрібно стабільне інтернет підключення.

Послуг Віддаленої Допомоги

Вирішити проблему віддалено не вдається?

Якщо Вашу проблему не можливо виправити віддалено, то тоді можемо запропонувати Виклик майстра в вашому місті якщо ми там надаємо послуги виїзду. Або занести Ваш телефон в наш сервісний центр. Де наші спеціалісти вирішать всі ваші проблеми.

Часті проблеми компютерів

На даній сторінці зібрані найбільш поширені проблеми, що виникають з ноутбуками, мольними телефонами Apple, мобільними телефонами Android, планшетами Apple, планшетами Android та компютерами. Для замовлення послуг відвідайте наш магазин.

Комп'ютер висне

Оновлення Windows, видалення програм

Проблеми з вірусами?

Встановлення антивірусу, видалення вірусів

Установка программ

Встановлення та налаштування програм

Потрібно програму?

Встановлення та налаштування програм

Налаштування принтера

Встановлення локальних та мережевих принтерів

Установка драйверів

Допоможемо налаштувати драйвери на комп'ютері

Схема роботи з клієнтами

Все відбувається просто і прозоро! Ми розраховуємо на довгострокове співробітництво, тому в наших цінах немає ніякої “накрутки”, а система управління розрахована на підвищення якості сервісу для клієнтів. Після закінчення робіт ми завжди виконуємо свої гарантійні зобов’язання.

Якщо ви відчуваєте проблему з комп'ютером, ноутбуком, мобільним телефоном, планшетом або вам потрібна консультація, залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам.

Після опису проблеми ми даємо попередню оцінку за вартістю та часом виконання і бронюємо зручний час для вас час. Для підключення нашого спеціаліста та надання послуг.

При можливості ми спробуємо виконати всі роботи по усуненні проблем з вашим ноутбуком, комп'ютером, мобільним телефоном чи планшетом віддалено, через спеціальну програму.

Якщо не має змоги усунути проблему віддалено то Комп'ютерний майстер виїжджає до вас додому або в офіс, перед початком робіт повідомляє точну вартість послуг згідно прайсу.

Після закінчення робіт ви перевіряєте результат і тільки оплачуєте обумовлену вартість послуг. Для постійних клієнтів чи володарів "карт обслуговування" є певні % знижки.

Віддалена допомога з вашим пристроєм. Це безпечно!

При підключенні нашого майстру до вашого девайсу всі з’єднання між комп’ютерами, мобільними телефонами, планшетами та ноутбуками відбувається по зашифрованому з’єднанню. Ваші особисті дані знаходяться в безпеці. Під час всього процесу віддаленого ремонту Ви завжди бачите, що робить наш майстер з вашим гаджетом. Весь процес відбувається на ваших очах, а саме підключення може в будь-який момент вами припинено. Фахівець не має можливості відновлення віддаленого підключення до вашого пристрою без повторного введення Клієнтського пароля, який при кожному запуску програми змінюється. Під час надання допомоги Користувач може попросити про роз’яснення кроків і етапів робіт, що проводяться майстром. Пам’ятайте, що Ви завжди можете вирішити будь-які, навіть дрібні, проблеми і питання з вашою технікою (ноутбук, телефон, планшет, комп’ютер) за допомогою Видаленого Майстра через інтернет-з’єднання. Ми постараємося швидко вирішити несправність з комп’ютером, ноутбуком, мобільним телефоном, планшетом або локальною мережею, усунувши кожну несподівану аварію чи проблему.

Як зробити замовлення чи викликати IT спеціаліста?

Детальну інформацію по послугах ви можете дізнатися за телефоном комп’ютерної допомоги, який є трохи нище. Наші фахівці віддаленої допомоги будуть раді відповісти на всі ваші запитання!

Телефонуйте нам: +38(067)722-2221

Введіть інформацію про себе

Спеціальна пропозиція!

Хочете отримати вигідні умови?

Залиште Ваш номер телефону та отримаєте спеціальну пропозицію на Віддалену Допомогу, Консультування та Послуги Налаштування Комп'ютерів, Ноутбуків, Телефонів, WiFi роутерів, а також послуги Навчання!