Віддалена Швидка Допомога, виїзд Майстра та Ваш Персональний ІТ-консультант

У наш час усі звикли до комп’ютерів, планшетів, ноутбуків, нетбуків, смартофонів й не уявляємо життя без усіх цих пристроїв, адже вони стали частиною нас, та усіх робочих процесів, які ведуться на підприємствах, фірмах і т.д.  Ми навіть не задумуємось якою важливою ланкою суспільства стали сучасні машини із програмним забезпеченням.  Автобуси, трамваї, тролейбуси усе це робиться за допомогою ЧПУ станків і певних програм, бо самі станки по суті без програмного забезпечення «мертві».  А архітектурні споруди, усі проекти та креслення також робляться у спеціальних програмах. І насправді прикладів, де використовуються програми можна назвати безліч, по суті вони використовуються усюди. Сам комп’ютер чи телефон без програмного забезпечення, просто кусок металу, тому спеціалісти, які пишуть усі ці різновиди програм насправді просто перевернули уявлення про інформаційний світ та набагато спростили усі виробничі процеси. То що ми знаємо про програми? Що таке програма?

Програма – послідовність інструкцій у вигляді слів, цифр, кодів, схем, символів чи у будь-якому іншому вигляді, виражених у формі, придатній для зчитування комп’ютером, які приводять його у дію для досягнення певної мети або результату. Програма якраз являється одним із частинок програмного забезпечення.  Кожен із нас коли-небудь стикався із таким неприємним моментом, коли гальмують програми. Вони просто перестають реагувати на всі ваші команди і просто «гальмує», може часом дозволити себе згорнути, але взагалі відмовляється вимикатися. Донедавна, коли ще у більшості людей стояли тільки персональні комп’ютери, то при зависанні програм рука на автоматі тягнулася до кнопки «Reset», після чого машина здійснювала жорстке перезавантаження. А «розумники» узагалі висмикували з розетки шнур живлення, очікуючи «дива».

Коли починати робити такі кардинальні кроки у вирішенні проблеми, то як правило це до нічого хорошого не приводить. В кращому випадку програми  взагалі перестануть реагувати, а в гіршому полетить Windows. Відключення живлення – це вже крайність, але для початку потрібно переконатися, що програма дійсно гальмує, а не «роздумує» над занадто складним завданням.

Не потрібно чекати, поки ситуація стане критичною. Якщо ви не спеціаліст у сфері налаштувань і установки програм, то варто звернутися туди, де знають толк у таких справах. У нашому сервісі Вам нададуть швидку віддалену допомогу із переустановкою чи налаштуванням програм, які Вам так необхідні. Нашим фахівцям під силу налаштувати та установити різного роду програми. Будь це програми для навчання, роботи чи певні індивідуальні програми.  Вам нададуть консультацію, як можливо самостійно по кроково розв’язати проблему із зависанням програм, якщо ж Вам не вдається це зробити, то можливий негайний виклик майстра, який проведе повну діагностику та зможе «оживити» Ваше програмне забезпечення.

Які переваги віддаленої компютерної допомоги чи налаштування вашого пристрою ONLINE?

Сьогодні будь-якому комп'ютеру чи ноутбуку, час від часу, необхідно встановлювати чи оновлювати нове програмне забезпечення, BIOS, лікувати і видаляти віруси чи банери з надокучливою рекламою, встановлювати антивірус, прискорити роботу, встановити Viber, Skype і багато іншого. Однак, навіщо витрачати дорогоцінний час на очікування майстра з сервіс-центру, якщо віддалений помічник може оперативно зайнятися рішенням багатьох проблем які бувають з комп'ютерами чи ноутбуками. Більш того, ціни на послуги, які надає віддалений помічник, значно нижче ніж викликати майстра додому.

Основною перевагою цієї онлайн послуги є швидкість вирішення проблем, пов'язаних з настройками вашого ноутбуку чи персонального комп'ютера. Тепер Ви можете отримати повноцінне онлайн обслуговування комп'ютерної техніки за ціною набагато більш вигідною, в порівнянні зі звичайним виїздом майстра додому. Переваги віддаленої допомоги в тому, що це є швидка допомога з комп'ютером через інтернет, її надання у зручний для Вас час, швидке надання допомоги чи консультації в режимі онлайн, в порівнянні з виїздом фахівця. Мінуси цих послуг - не всі проблеми можна вирішити віддалено та потрібно стабільне інтернет підключення.

Послуг Віддаленої Допомоги

Вирішити проблему віддалено не вдається?

Якщо Вашу проблему не можливо виправити віддалено, то тоді можемо запропонувати Виклик майстра в вашому місті якщо ми там надаємо послуги виїзду. Або занести Ваш телефон в наш сервісний центр. Де наші спеціалісти вирішать всі ваші проблеми.

Часті проблеми компютерів

На даній сторінці зібрані найбільш поширені проблеми, що виникають з ноутбуками, мольними телефонами Apple, мобільними телефонами Android, планшетами Apple, планшетами Android та компютерами. Для замовлення послуг відвідайте наш магазин.

Комп'ютер висне

Оновлення Windows, видалення програм

Проблеми з вірусами?

Встановлення антивірусу, видалення вірусів

Установка программ

Встановлення та налаштування програм

Потрібно програму?

Встановлення та налаштування програм

Налаштування принтера

Встановлення локальних та мережевих принтерів

Установка драйверів

Допоможемо налаштувати драйвери на комп'ютері

Схема роботи з клієнтами

Все відбувається просто і прозоро! Ми розраховуємо на довгострокове співробітництво, тому в наших цінах немає ніякої “накрутки”, а система управління розрахована на підвищення якості сервісу для клієнтів. Після закінчення робіт ми завжди виконуємо свої гарантійні зобов’язання.

Якщо ви відчуваєте проблему з комп'ютером, ноутбуком, мобільним телефоном, планшетом або вам потрібна консультація, залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам.

Після опису проблеми ми даємо попередню оцінку за вартістю та часом виконання і бронюємо зручний час для вас час. Для підключення нашого спеціаліста та надання послуг.

При можливості ми спробуємо виконати всі роботи по усуненні проблем з вашим ноутбуком, комп'ютером, мобільним телефоном чи планшетом віддалено, через спеціальну програму.

Якщо не має змоги усунути проблему віддалено то Комп'ютерний майстер виїжджає до вас додому або в офіс, перед початком робіт повідомляє точну вартість послуг згідно прайсу.

Після закінчення робіт ви перевіряєте результат і тільки оплачуєте обумовлену вартість послуг. Для постійних клієнтів чи володарів "карт обслуговування" є певні % знижки.

Віддалена допомога з вашим пристроєм. Це безпечно!

При підключенні нашого майстру до вашого девайсу всі з’єднання між комп’ютерами, мобільними телефонами, планшетами та ноутбуками відбувається по зашифрованому з’єднанню. Ваші особисті дані знаходяться в безпеці. Під час всього процесу віддаленого ремонту Ви завжди бачите, що робить наш майстер з вашим гаджетом. Весь процес відбувається на ваших очах, а саме підключення може в будь-який момент вами припинено. Фахівець не має можливості відновлення віддаленого підключення до вашого пристрою без повторного введення Клієнтського пароля, який при кожному запуску програми змінюється. Під час надання допомоги Користувач може попросити про роз’яснення кроків і етапів робіт, що проводяться майстром. Пам’ятайте, що Ви завжди можете вирішити будь-які, навіть дрібні, проблеми і питання з вашою технікою (ноутбук, телефон, планшет, комп’ютер) за допомогою Видаленого Майстра через інтернет-з’єднання. Ми постараємося швидко вирішити несправність з комп’ютером, ноутбуком, мобільним телефоном, планшетом або локальною мережею, усунувши кожну несподівану аварію чи проблему.

Як зробити замовлення чи викликати IT спеціаліста?

Детальну інформацію по послугах ви можете дізнатися за телефоном комп’ютерної допомоги, який є трохи нище. Наші фахівці віддаленої допомоги будуть раді відповісти на всі ваші запитання!

Телефонуйте нам: +38(067)722-2221

Введіть інформацію про себе

Спеціальна пропозиція!

Хочете отримати вигідні умови?

Залиште Ваш номер телефону та отримаєте спеціальну пропозицію на Віддалену Допомогу, Консультування та Послуги Налаштування Комп'ютерів, Ноутбуків, Телефонів, WiFi роутерів, а також послуги Навчання!