Віддалена Швидка Допомога, виїзд Майстра та Ваш Персональний ІТ-консультант

Усі ми користуємось інтернетом  і знаємо, що таке браузер. Браузер відкриває широкі можливості користування  інтернет ресурсами, а саме за його допомогою користувач може співпрацювати із малюнками, текстом або іншою важливою інформацією. Інформація, яку ми переглядаємо може ховати в собі посилання на інші веб-сторінки. Власне за допомогою цих посилань ми можемо отримувати інформацію, яка розміщена на багатьох веб-сторінках.

 Так само, як у бібліотеці можна переглядати різні книги, за допомогою веб-переглядача, тобто браузера можна шукати та переглядати сторінки в Інтернеті. Застосування найновішої версії веб-переглядача забезпечує швидший і безпечніший перегляд веб-сторінок.

Зараз існує безліч браузерів й практично іде «війна браузерів» – боротьба за лідерство на ринку браузерів. Найголовніше у виборі браузера, щоб швидко працював, але бувають такі моменти коли глючить браузер і ми не в силі щось зробити. Часто трапляється, що під час роботи над сайтом ваш комп’ютер і браузер накопичують величезну кількість інформації. Це накопичення інформації іноді може викликати конфлікти в роботі, що призведе до того, що редактор може зависнути.

Тож які основні причини, чому глючить браузер? Для початку браузер потрібно перевірити на наявність вірусів і очистити, якщо вони присутні. Непотрібні розширення та тимчасові файли все це дуже сповільнює роботу браузера. Що можна зробити? Можна просто видалити непотрібні розширення або оновити браузер. Як оновити браузер?  Це залежить від типу веб-переглядача, який ви використовуєте. Кожен тип веб-переглядача, як-от Chrome, Firefox, Internet Explorer, має різну процедуру оновлення. Але дуже часто стаються такі несправності, що самостійно їх неможливо вирішити. От для прикладу  сталася така несправність. Google Chrom перестав завантажувати сторінки сайтів. Пише, що сторінка не знайдена, перевірте правильність написання адреси. І що далі? Як вирішити таку проблему самостійно? Або ще одна ситуація, яка досить часто виникає Google Chrome пише, що сторінка недоступна. Сервер не знайдений через помилку пошуку, при всьому цьому торенти завантажуються, тобто зв’язок з інтернетом є. І таких ситуацій є безліч. Звернувшись у наш сервіс ви неодмінно знайдете відповіді на усі Ваші запитання, адже у нас працюють тільки висококваліфіковані спеціалісти, які проведуть індивідуальну консультацію та розв’яжуть будь яку проблему, яка виникла на Вашому пристрої.

Ми на ринку вже понад 10 років, тому наша репутація – це задоволені клієнти.

Які переваги віддаленої компютерної допомоги чи налаштування вашого пристрою ONLINE?

Сьогодні будь-якому комп'ютеру чи ноутбуку, час від часу, необхідно встановлювати чи оновлювати нове програмне забезпечення, BIOS, лікувати і видаляти віруси чи банери з надокучливою рекламою, встановлювати антивірус, прискорити роботу, встановити Viber, Skype і багато іншого. Однак, навіщо витрачати дорогоцінний час на очікування майстра з сервіс-центру, якщо віддалений помічник може оперативно зайнятися рішенням багатьох проблем які бувають з комп'ютерами чи ноутбуками. Більш того, ціни на послуги, які надає віддалений помічник, значно нижче ніж викликати майстра додому.

Основною перевагою цієї онлайн послуги є швидкість вирішення проблем, пов'язаних з настройками вашого ноутбуку чи персонального комп'ютера. Тепер Ви можете отримати повноцінне онлайн обслуговування комп'ютерної техніки за ціною набагато більш вигідною, в порівнянні зі звичайним виїздом майстра додому. Переваги віддаленої допомоги в тому, що це є швидка допомога з комп'ютером через інтернет, її надання у зручний для Вас час, швидке надання допомоги чи консультації в режимі онлайн, в порівнянні з виїздом фахівця. Мінуси цих послуг - не всі проблеми можна вирішити віддалено та потрібно стабільне інтернет підключення.

Послуг Віддаленої Допомоги

Вирішити проблему віддалено не вдається?

Якщо Вашу проблему не можливо виправити віддалено, то тоді можемо запропонувати Виклик майстра в вашому місті якщо ми там надаємо послуги виїзду. Або занести Ваш телефон в наш сервісний центр. Де наші спеціалісти вирішать всі ваші проблеми.

Часті проблеми компютерів

На даній сторінці зібрані найбільш поширені проблеми, що виникають з ноутбуками, мольними телефонами Apple, мобільними телефонами Android, планшетами Apple, планшетами Android та компютерами. Для замовлення послуг відвідайте наш магазин.

Комп'ютер висне

Оновлення Windows, видалення програм

Проблеми з вірусами?

Встановлення антивірусу, видалення вірусів

Установка программ

Встановлення та налаштування програм

Потрібно програму?

Встановлення та налаштування програм

Налаштування принтера

Встановлення локальних та мережевих принтерів

Установка драйверів

Допоможемо налаштувати драйвери на комп'ютері

Схема роботи з клієнтами

Все відбувається просто і прозоро! Ми розраховуємо на довгострокове співробітництво, тому в наших цінах немає ніякої “накрутки”, а система управління розрахована на підвищення якості сервісу для клієнтів. Після закінчення робіт ми завжди виконуємо свої гарантійні зобов’язання.

Якщо ви відчуваєте проблему з комп'ютером, ноутбуком, мобільним телефоном, планшетом або вам потрібна консультація, залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам.

Після опису проблеми ми даємо попередню оцінку за вартістю та часом виконання і бронюємо зручний час для вас час. Для підключення нашого спеціаліста та надання послуг.

При можливості ми спробуємо виконати всі роботи по усуненні проблем з вашим ноутбуком, комп'ютером, мобільним телефоном чи планшетом віддалено, через спеціальну програму.

Якщо не має змоги усунути проблему віддалено то Комп'ютерний майстер виїжджає до вас додому або в офіс, перед початком робіт повідомляє точну вартість послуг згідно прайсу.

Після закінчення робіт ви перевіряєте результат і тільки оплачуєте обумовлену вартість послуг. Для постійних клієнтів чи володарів "карт обслуговування" є певні % знижки.

Віддалена допомога з вашим пристроєм. Це безпечно!

При підключенні нашого майстру до вашого девайсу всі з’єднання між комп’ютерами, мобільними телефонами, планшетами та ноутбуками відбувається по зашифрованому з’єднанню. Ваші особисті дані знаходяться в безпеці. Під час всього процесу віддаленого ремонту Ви завжди бачите, що робить наш майстер з вашим гаджетом. Весь процес відбувається на ваших очах, а саме підключення може в будь-який момент вами припинено. Фахівець не має можливості відновлення віддаленого підключення до вашого пристрою без повторного введення Клієнтського пароля, який при кожному запуску програми змінюється. Під час надання допомоги Користувач може попросити про роз’яснення кроків і етапів робіт, що проводяться майстром. Пам’ятайте, що Ви завжди можете вирішити будь-які, навіть дрібні, проблеми і питання з вашою технікою (ноутбук, телефон, планшет, комп’ютер) за допомогою Видаленого Майстра через інтернет-з’єднання. Ми постараємося швидко вирішити несправність з комп’ютером, ноутбуком, мобільним телефоном, планшетом або локальною мережею, усунувши кожну несподівану аварію чи проблему.

Як зробити замовлення чи викликати IT спеціаліста?

Детальну інформацію по послугах ви можете дізнатися за телефоном комп’ютерної допомоги, який є трохи нище. Наші фахівці віддаленої допомоги будуть раді відповісти на всі ваші запитання!

Телефонуйте нам: +38(067)722-2221

Введіть інформацію про себе

Спеціальна пропозиція!

Хочете отримати вигідні умови?

Залиште Ваш номер телефону та отримаєте спеціальну пропозицію на Віддалену Допомогу, Консультування та Послуги Налаштування Комп'ютерів, Ноутбуків, Телефонів, WiFi роутерів, а також послуги Навчання!