Віддалена Швидка Допомога, виїзд Майстра та Ваш Персональний ІТ-консультант

Комп’ютер «лагає», з’являються незрозумілі написи на екрані, ПК не реагує на команди з клавіатури. Такі слова ми чуємо кожного дня від користувачів. Також програми можуть гальмувати, а зображення – не працювати. Перш ніж боротися з лагами, потрібно розібратися, чому комп’ютер зависає. Часто причиною виявляється велика кількість запущених програм. А іноді користувач просто забуває «чистити» пам’ять комп’ютера, і там накопичується багато тимчасових файлів. Рідше причиною лагів є нові драйвера від встановленого обладнання. Тобто коли ви встановили якусь програму або нову версію старого обладнання, і тепер страждаєте від багів. Іноді користувачі намагаються вирішити проблему без чиєїсь допомоги або дзвонять друзям із проханням полагодити ПК. Якщо виправляти помилку самостійно, то ПК може тимчасово налагодитися, але через деякий час проблема повернеться. Вся справа в тому, що в системі можуть бути значно серйозніші причини, чому комп’ютер зависає. А якщо ви просто видалите декілька файлів, ви позбавитеся «симптомів», але не «захворювання». До того ж, є ризик видалити щось зайве, і це призведе до гірших наслідків: ПК просто перестане працювати.

Які ж кроки робити, щоб комп’ютер працював швидко й стабільно? Найперше, що потрібно зробити, оптимізувати систему Windows. Це означає, що треба звільнити пам’ять ПК від сміття. Особливо шкідливими є старі тимчасові файли, але деякі з них все ж потрібно залишати. Щоб ви не видаляли зайвого, ми здійснюємо виклик майстра віддалено. Він підключиться до вашого комп’ютера й чистить систему тільки від непотрібних файлів.

Якщо цей крок не допоміг, проблема може бути в плеєрі, кодеці або відеокартці. Тоді наш майстер віддалено перевстановить відеопрогравач або завантажить новий кодек. Зараз кодеків багато. Наш майстер допоможе обрати найякісніший та встановити його без проблем. Буває так, що всі ці способи не допомагають. Тоді потрібно чистити системний блок комп’ютера. Якщо ви живете в Києві, Львові, Івано-Франківську або Ужгороді, ми запропонуємо послугу виїзду майстра до вашого дому або офісу. Важливо перевірити температуру процесора. Він може перегріватися і тому сповільнювати роботу ПК.

Якщо ж нічого не допомогло, майстер перевірить оперативну пам’ять або, у крайньому випадку, перевстановить операційну систему Windows. Не намагайтеся робити це самостійно, якщо у вас немає відповідного досвіду. Мікросхеми на планці дуже легко пошкодити, а під час перестановки системи можна видалити щось зайве або не встановити потрібні драйвери. Щоб ваш комп’ютер довго не зависав, ми «занурюємося» у проблему глибше: знаходимо причину лагів, віддалено налаштовуємо ПК. Виклик майстра можна здійснити через чат на нашому сайті або по телефону. Спеціаліст віддалено особливо корисний, коли комп’ютер зависає, а часу на виклик майстра додому немає.

Частіше за все, наш спеціаліст вирішує проблему віддалено протягом 15 хвилин. Окрім допомоги, ви отримуєте безкоштовний аналіз вашого ПК та консультацію щодо користування комп’ютером. Не хвилюйтеся за особисті дані, тому що майстер працюватиме з вашими приладами по зашифрованому з’єднанню. Тобто всі дані знаходитимуться в безпеці. Якщо Вам потрібно налагодити комп’ютер вдома і ви знаходитеся в Києві, Львові, Івано-Франківську або Ужгороді, ми викличемо майстра до вашого дому або офісу.

Які переваги віддаленої компютерної допомоги чи налаштування вашого пристрою ONLINE?

Сьогодні будь-якому комп'ютеру чи ноутбуку, час від часу, необхідно встановлювати чи оновлювати нове програмне забезпечення, BIOS, лікувати і видаляти віруси чи банери з надокучливою рекламою, встановлювати антивірус, прискорити роботу, встановити Viber, Skype і багато іншого. Однак, навіщо витрачати дорогоцінний час на очікування майстра з сервіс-центру, якщо віддалений помічник може оперативно зайнятися рішенням багатьох проблем які бувають з комп'ютерами чи ноутбуками. Більш того, ціни на послуги, які надає віддалений помічник, значно нижче ніж викликати майстра додому.

Основною перевагою цієї онлайн послуги є швидкість вирішення проблем, пов'язаних з настройками вашого ноутбуку чи персонального комп'ютера. Тепер Ви можете отримати повноцінне онлайн обслуговування комп'ютерної техніки за ціною набагато більш вигідною, в порівнянні зі звичайним виїздом майстра додому. Переваги віддаленої допомоги в тому, що це є швидка допомога з комп'ютером через інтернет, її надання у зручний для Вас час, швидке надання допомоги чи консультації в режимі онлайн, в порівнянні з виїздом фахівця. Мінуси цих послуг - не всі проблеми можна вирішити віддалено та потрібно стабільне інтернет підключення.

Послуг Віддаленої Допомоги

Вирішити проблему віддалено не вдається?

Якщо Вашу проблему не можливо виправити віддалено, то тоді можемо запропонувати Виклик майстра в вашому місті якщо ми там надаємо послуги виїзду. Або занести Ваш телефон в наш сервісний центр. Де наші спеціалісти вирішать всі ваші проблеми.

Часті проблеми компютерів

На даній сторінці зібрані найбільш поширені проблеми, що виникають з ноутбуками, мольними телефонами Apple, мобільними телефонами Android, планшетами Apple, планшетами Android та компютерами. Для замовлення послуг відвідайте наш магазин.

Комп'ютер висне

Оновлення Windows, видалення програм

Проблеми з вірусами?

Встановлення антивірусу, видалення вірусів

Установка программ

Встановлення та налаштування програм

Потрібно програму?

Встановлення та налаштування програм

Налаштування принтера

Встановлення локальних та мережевих принтерів

Установка драйверів

Допоможемо налаштувати драйвери на комп'ютері

Схема роботи з клієнтами

Все відбувається просто і прозоро! Ми розраховуємо на довгострокове співробітництво, тому в наших цінах немає ніякої “накрутки”, а система управління розрахована на підвищення якості сервісу для клієнтів. Після закінчення робіт ми завжди виконуємо свої гарантійні зобов’язання.

Якщо ви відчуваєте проблему з комп'ютером, ноутбуком, мобільним телефоном, планшетом або вам потрібна консультація, залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам.

Після опису проблеми ми даємо попередню оцінку за вартістю та часом виконання і бронюємо зручний час для вас час. Для підключення нашого спеціаліста та надання послуг.

При можливості ми спробуємо виконати всі роботи по усуненні проблем з вашим ноутбуком, комп'ютером, мобільним телефоном чи планшетом віддалено, через спеціальну програму.

Якщо не має змоги усунути проблему віддалено то Комп'ютерний майстер виїжджає до вас додому або в офіс, перед початком робіт повідомляє точну вартість послуг згідно прайсу.

Після закінчення робіт ви перевіряєте результат і тільки оплачуєте обумовлену вартість послуг. Для постійних клієнтів чи володарів "карт обслуговування" є певні % знижки.

Віддалена допомога з вашим пристроєм. Це безпечно!

При підключенні нашого майстру до вашого девайсу всі з’єднання між комп’ютерами, мобільними телефонами, планшетами та ноутбуками відбувається по зашифрованому з’єднанню. Ваші особисті дані знаходяться в безпеці. Під час всього процесу віддаленого ремонту Ви завжди бачите, що робить наш майстер з вашим гаджетом. Весь процес відбувається на ваших очах, а саме підключення може в будь-який момент вами припинено. Фахівець не має можливості відновлення віддаленого підключення до вашого пристрою без повторного введення Клієнтського пароля, який при кожному запуску програми змінюється. Під час надання допомоги Користувач може попросити про роз’яснення кроків і етапів робіт, що проводяться майстром. Пам’ятайте, що Ви завжди можете вирішити будь-які, навіть дрібні, проблеми і питання з вашою технікою (ноутбук, телефон, планшет, комп’ютер) за допомогою Видаленого Майстра через інтернет-з’єднання. Ми постараємося швидко вирішити несправність з комп’ютером, ноутбуком, мобільним телефоном, планшетом або локальною мережею, усунувши кожну несподівану аварію чи проблему.

Як зробити замовлення чи викликати IT спеціаліста?

Детальну інформацію по послугах ви можете дізнатися за телефоном комп’ютерної допомоги, який є трохи нище. Наші фахівці віддаленої допомоги будуть раді відповісти на всі ваші запитання!

Телефонуйте нам: +38(067)722-2221

Введіть інформацію про себе

Спеціальна пропозиція!

Хочете отримати вигідні умови?

Залиште Ваш номер телефону та отримаєте спеціальну пропозицію на Віддалену Допомогу, Консультування та Послуги Налаштування Комп'ютерів, Ноутбуків, Телефонів, WiFi роутерів, а також послуги Навчання!