Віддалена Швидка Допомога, виїзд Майстра та Ваш Персональний ІТ-консультант

Детальна форма замовлення
Виклик Майстра

Хто ми такі та чим займаємося? Ми команда, яка працюємо на Комп’ютерному ринку вже більше 10 років. За цей час нам вдалося обслужити величезну кількість клієнтів. Адже наша фірма не тільки займається продажем комп’ютерів, але і виконує специфічні роботи, пов’язані з експлуатацією та налаштуванням комп’ютерів, ноутбуків, смартфонів та планшетів. Також ми займається сервісним обслуговуванням комп’ютерної техніки. Ми пропонуємо організаціям і приватним особам послуги з профілактики, техобслуговування і ремонту купленої раніше техніки.

Послуга Виклик майстра надається лише в цих містах:

Якщо вашу поломку не можна виправити віддалено, то можемо запропонувати послугу виїзду майстра. Послуга надається лише по місту та міста з списку. Список міст постійно оновлюється.

Київ

Майстер приїде в будь-яку точку міста Києва.

Івано-Франківськ

Майстер приїде в будь-яку точку міста Івано-Франківську.

Львів

Майстер приїде в будь-яку точку міста Львова.

Ужгород

Майстер приїде в будь-яку точку міста Ужгорода.

Детальна Форма

Заповніть максимально кількість інформації про себе та проблеми з вашим комп'ютером, планшетом, мобільним телефоном. Все вказана інформація дозволить нам точніше зрозуміти проблему, яка у вас виникла та зорієнтувати Вас по вартості ремонту. А також яку послугу замовляти для вирішення цієї проблеми.

Ваша адреса
Ви можете залишити нам повідомлення в один з популярних месенджерів: Skype, Viber, Telegram та WhatsApp​. Або замовити зворотній дзвінок
Написати в Skype
Написати в Viber
Написати в Telegram
Написати в WhatsApp

Замовити зворотній дзвінок

Швидка Віддалена комп’ютерна допомога чи консультація.

Заповніть запит у формі зворотного виклику, вкажіть час коли Вам зручно розмовляти, і один з наших менеджерів зв’яжеться з Вами в указаний час та допоможе з вирішеннями проблем.

Ми гарантуємо професіоналізм, індивідуальний підхід, оперативне виконання роботи та невисокі ціни на наші послуги online допомоги. Наші фахівці з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання про проблему та методи її усунення. Звертайтеся і оціните переваги бездоганного сервісу та доступних цін.

Зворотній дзвінок

Введіть інформацію про себе

Спеціальна пропозиція!

Хочете отримати вигідні умови?

Залиште Ваш номер телефону та отримаєте спеціальну пропозицію на Віддалену Допомогу, Консультування та Послуги Налаштування Комп'ютерів, Ноутбуків, Телефонів, WiFi роутерів, а також послуги Навчання!