Віддалена Швидка Допомога, виїзд Майстра та Ваш Персональний ІТ-консультант

Форма Віддаленої Допомоги

Хто ми такі та чим займаємося? Ми команда, яка працюємо на Комп’ютерному ринку вже більше 10 років. За цей час нам вдалося обслужити величезну кількість клієнтів. Адже наша фірма не тільки займається продажем комп’ютерів, але і виконує специфічні роботи, пов’язані з експлуатацією та налаштуванням комп’ютерів, ноутбуків, смартфонів та планшетів. Також ми займається сервісним обслуговуванням комп’ютерної техніки. Ми пропонуємо організаціям і приватним особам послуги з профілактики, техобслуговування і ремонту купленої раніше техніки.

Коротка Форма

Заповніть мінімальну кількість інформації про себе та проблеми з вашим комп'ютером, планшетом, мобільним телефоном. Всі інші проблеми вирішать наші спеціалісти, які нададуть Вам кваліфіковану консультацію та підкажуть, як вирішити Вашу проблему

Заповніть Коротку Або скористайтеся Детальною (розширеною) формою, яка знаходиться знизу.

Детальна Форма

Заповніть максимально кількість інформації про себе та проблеми з вашим комп'ютером, планшетом, мобільним телефоном. Все вказана інформація дозволить нам точніше зрозуміти проблему, яка у вас виникла та зорієнтувати Вас по вартості ремонту. А також яку послугу замовляти для вирішення цієї проблеми.


Заповніть цей розділ для більш точного визначення проблеми та вартості віддаленої допомоги, ремонту чи виїзду майстра.Хочете періодичне обслуговування? Обслуговування Зі знижкою, Наш спеціаліст буде віддалено підключатися до Вас та допоможе вирішити ваші проблеми з технікою. Або майстер буде приїжджати і періодично чистити комп'ютери, виправляти помилки, виконувати будь-які Ваші завданняВи можете залишити нам повідомлення в один з популярних месенджерів: Skype, Viber, Telegram та WhatsApp​. Або замовити зворотній дзвінок
Написати в Skype
Написати в Viber
Написати в Telegram
Написати в WhatsApp

Замовити зворотній дзвінок

Швидка Віддалена комп’ютерна допомога чи консультація.

Заповніть запит у формі зворотного виклику, вкажіть час коли Вам зручно розмовляти, і один з наших менеджерів зв’яжеться з Вами в указаний час та допоможе з вирішеннями проблем.

Ми гарантуємо професіоналізм, індивідуальний підхід, оперативне виконання роботи та невисокі ціни на наші послуги online допомоги. Наші фахівці з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання про проблему та методи її усунення. Звертайтеся і оціните переваги бездоганного сервісу та доступних цін.

Зворотній дзвінок

Введіть інформацію про себе

Спеціальна пропозиція!

Хочете отримати вигідні умови?

Залиште Ваш номер телефону та отримаєте спеціальну пропозицію на Віддалену Допомогу, Консультування та Послуги Налаштування Комп'ютерів, Ноутбуків, Телефонів, WiFi роутерів, а також послуги Навчання!