Віддалена Швидка Допомога, виїзд Майстра та Ваш Персональний ІТ-консультант

У ВАС ВИНИКЛИ ЗАПИТАННЯ?

Хто ми такі та чим займаємося? Ми команда, яка працюємо на Комп’ютерному ринку вже більше 10 років. За цей час нам вдалося обслужити величезну кількість клієнтів. Адже наша фірма не тільки займається продажем комп’ютерів, але і виконує специфічні роботи, пов’язані з експлуатацією та налаштуванням комп’ютерів, ноутбуків, смартфонів та планшетів. Також ми займається сервісним обслуговуванням комп’ютерної техніки. Ми пропонуємо організаціям і приватним особам послуги з профілактики, техобслуговування і ремонту купленої раніше техніки.

Форма Зворотного зв'язку

Якщо у Вас виникли питання, заповніть форму нижче. Ми звяжемся з Вами в короткий час.

Ми Завжди на зв'язку

Написати в Skype
Написати в Viber
Написати в Telegram
Написати в WhatsApp

Ви можете залишити нам повідомлення в один з популярних месенджерів: Skype, Viber, Telegram,  WhatsApp​ чи SMS або Ви можете замовити зворотній дзвінок. Щоб додати наш контакт проскануйте QR код телефоном.

Замовити зворотній дзвінок

Швидка Віддалена комп’ютерна допомога чи консультація.

Заповніть запит у формі зворотного виклику, вкажіть час коли Вам зручно розмовляти, і один з наших менеджерів зв’яжеться з Вами в указаний час та допоможе з вирішеннями проблем.

Контактна інформація

Швидка Віддалена допомога та консультація
Консультування та Допомога з комп’ютером ноутбуком, смартфоном та планшетом в Києві, Львові, Тернополі, Дніпрі, Івано-Франківську, Ужгороді, Полтаві, Херсоні, Одесі та Біля Мене.

Телефон: +38(067)-722-2221
Email: [email protected]

Часи роботи: Пн-Пт 10:00-17:00, Сб, Нд – вихідні

Зателефонуйте або напишіть нам, якщо Ви вирішили, але ще вагаєтеся надавати віддалені комп’ютерні послуги у Вашому місті та співпрацювати з нами. Ми зацікавленні в співпраці з кваліфікованими майстрами чи компаніями, які можуть відремонтувати, налаштувати та обслуговувати комп’ютерну техніку.

Ми гарантуємо професіоналізм, індивідуальний підхід, оперативне виконання роботи та невисокі ціни на наші послуги online допомоги. Наші фахівці з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання про проблему та методи її усунення. Звертайтеся і оціните переваги бездоганного сервісу та доступних цін.

Зворотній дзвінок

Введіть інформацію про себе

Спеціальна пропозиція!

Хочете отримати вигідні умови?

Залиште Ваш номер телефону та отримаєте спеціальну пропозицію на Віддалену Допомогу, Консультування та Послуги Налаштування Комп'ютерів, Ноутбуків, Телефонів, WiFi роутерів, а також послуги Навчання!