Віддалена Швидка Допомога, виїзд Майстра та Ваш Персональний ІТ-консультант

Неодноразово ми чуємо про переваги та перспективи розвитку різного роду технологій. Весь час стикаємось із ними та постійно в пошуках чогось нового, адже те, що уже існує не цікавить.  Саме прогресом вважається створення відповідної бази для віддаленого доступу до ваших пристроїв. Досить часто буває, що стаються певні неполадки й ми не можемо діагностувати що це, адже  не компетентні у таких справах. Тому зараз існують сервіси віддаленої швидкої допомоги, які допоможуть вирішити проблеми із налаштуванням комп’ютерів. Саме із проблемами комп’ютерів ми стикаємось найчастіше й намагаємось як найшвидше вирішити усі неполадки.

У нашому сервісі пропонується безкоштовне налаштування віддаленого доступу до комп’ютерів. Дана послуга дозволяє вирішувати багато різних проблем, не чекаючи приїзду фахівця. Наш спеціаліст може підключитися віддалено, через інтернет з’єднання, але лише після того як Ви надасте дозвіл на сеанс віддаленої комп’ютерної допомоги та зможете встановити спеціальне програмне забезпечення.

Коли ваш комп’ютер перестає відповідати на задані команди дуже важко з’ясувати в чому саме проблема. Існує безліч можливих варіантів, які спричинили збій програм. Наші спеціалісти мають достатній обсяг знань, умінь та навичок, щоб швидко вирішити подібні питання. Тепер усі клієнти мають змогу отримати допомогу віддалено, не відходячи від свого комп’ютера.

Потрібно лише мати підключений інтернет та певну встановлену програму  й наші фахівці під’єднаються та проведуть консультацію щодо проблеми. Коли проводяться певні дії із налаштувань комп’ютера Ви можете підтримувати зв’язок із консультантом через телефон та задавати йому запитання, які Вас цікавлять. Усі різновиди робіт з налаштування програмного забезпечення тепер можливо здійснити віддалено. Якщо ж є такі неполадки, які неможливо вирішити на відстані, то тоді до Вас приїде саме той майстер, який швидше за інших допоможе вирішити Вашу проблему. Викликавши майстра Ви можете бути впевненні у високій якості ремонту, він швидко  «примчить» до Вас та оперативно вирішить усі проблеми із налаштуванням комп’ютера. Також може дати дуже корисні безкоштовні консультації.

Щоб надовго зберегти «здоров’я» Вашого комп’ютера потрібно проводити діагностику, яка продовжить тривалість роботи Вашої операційної системи. Наші фахівці знають, як уберегти пристрій від несправностей.

Які переваги віддаленої компютерної допомоги чи налаштування вашого пристрою ONLINE?

Сьогодні будь-якому комп'ютеру чи ноутбуку, час від часу, необхідно встановлювати чи оновлювати нове програмне забезпечення, BIOS, лікувати і видаляти віруси чи банери з надокучливою рекламою, встановлювати антивірус, прискорити роботу, встановити Viber, Skype і багато іншого. Однак, навіщо витрачати дорогоцінний час на очікування майстра з сервіс-центру, якщо віддалений помічник може оперативно зайнятися рішенням багатьох проблем які бувають з комп'ютерами чи ноутбуками. Більш того, ціни на послуги, які надає віддалений помічник, значно нижче ніж викликати майстра додому.

Основною перевагою цієї онлайн послуги є швидкість вирішення проблем, пов'язаних з настройками вашого ноутбуку чи персонального комп'ютера. Тепер Ви можете отримати повноцінне онлайн обслуговування комп'ютерної техніки за ціною набагато більш вигідною, в порівнянні зі звичайним виїздом майстра додому. Переваги віддаленої допомоги в тому, що це є швидка допомога з комп'ютером через інтернет, її надання у зручний для Вас час, швидке надання допомоги чи консультації в режимі онлайн, в порівнянні з виїздом фахівця. Мінуси цих послуг - не всі проблеми можна вирішити віддалено та потрібно стабільне інтернет підключення.

Послуг Віддаленої Допомоги

Вирішити проблему віддалено не вдається?

Якщо Вашу проблему не можливо виправити віддалено, то тоді можемо запропонувати Виклик майстра в вашому місті якщо ми там надаємо послуги виїзду. Або занести Ваш телефон в наш сервісний центр. Де наші спеціалісти вирішать всі ваші проблеми.

Часті проблеми компютерів

На даній сторінці зібрані найбільш поширені проблеми, що виникають з ноутбуками, мольними телефонами Apple, мобільними телефонами Android, планшетами Apple, планшетами Android та компютерами. Для замовлення послуг відвідайте наш магазин.

Комп'ютер висне

Оновлення Windows, видалення програм

Проблеми з вірусами?

Встановлення антивірусу, видалення вірусів

Установка программ

Встановлення та налаштування програм

Потрібно програму?

Встановлення та налаштування програм

Налаштування принтера

Встановлення локальних та мережевих принтерів

Установка драйверів

Допоможемо налаштувати драйвери на комп'ютері

Схема роботи з клієнтами

Все відбувається просто і прозоро! Ми розраховуємо на довгострокове співробітництво, тому в наших цінах немає ніякої “накрутки”, а система управління розрахована на підвищення якості сервісу для клієнтів. Після закінчення робіт ми завжди виконуємо свої гарантійні зобов’язання.

Якщо ви відчуваєте проблему з комп'ютером, ноутбуком, мобільним телефоном, планшетом або вам потрібна консультація, залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам.

Після опису проблеми ми даємо попередню оцінку за вартістю та часом виконання і бронюємо зручний час для вас час. Для підключення нашого спеціаліста та надання послуг.

При можливості ми спробуємо виконати всі роботи по усуненні проблем з вашим ноутбуком, комп'ютером, мобільним телефоном чи планшетом віддалено, через спеціальну програму.

Якщо не має змоги усунути проблему віддалено то Комп'ютерний майстер виїжджає до вас додому або в офіс, перед початком робіт повідомляє точну вартість послуг згідно прайсу.

Після закінчення робіт ви перевіряєте результат і тільки оплачуєте обумовлену вартість послуг. Для постійних клієнтів чи володарів "карт обслуговування" є певні % знижки.

Віддалена допомога з вашим пристроєм. Це безпечно!

При підключенні нашого майстру до вашого девайсу всі з’єднання між комп’ютерами, мобільними телефонами, планшетами та ноутбуками відбувається по зашифрованому з’єднанню. Ваші особисті дані знаходяться в безпеці. Під час всього процесу віддаленого ремонту Ви завжди бачите, що робить наш майстер з вашим гаджетом. Весь процес відбувається на ваших очах, а саме підключення може в будь-який момент вами припинено. Фахівець не має можливості відновлення віддаленого підключення до вашого пристрою без повторного введення Клієнтського пароля, який при кожному запуску програми змінюється. Під час надання допомоги Користувач може попросити про роз’яснення кроків і етапів робіт, що проводяться майстром. Пам’ятайте, що Ви завжди можете вирішити будь-які, навіть дрібні, проблеми і питання з вашою технікою (ноутбук, телефон, планшет, комп’ютер) за допомогою Видаленого Майстра через інтернет-з’єднання. Ми постараємося швидко вирішити несправність з комп’ютером, ноутбуком, мобільним телефоном, планшетом або локальною мережею, усунувши кожну несподівану аварію чи проблему.

Як зробити замовлення чи викликати IT спеціаліста?

Детальну інформацію по послугах ви можете дізнатися за телефоном комп’ютерної допомоги, який є трохи нище. Наші фахівці віддаленої допомоги будуть раді відповісти на всі ваші запитання!

Телефонуйте нам: +38(067)722-2221

Введіть інформацію про себе

Спеціальна пропозиція!

Хочете отримати вигідні умови?

Залиште Ваш номер телефону та отримаєте спеціальну пропозицію на Віддалену Допомогу, Консультування та Послуги Налаштування Комп'ютерів, Ноутбуків, Телефонів, WiFi роутерів, а також послуги Навчання!