Меню Закрити

Налаштування Планшету

Віддалена допомога, ремонт та налаштування планшету Apple чи Android онлайн. Багато хто з користувачів чули про можливість віддаленого ремонту та налаштування планшету, але на практиці цю можливість мало хто використовує. А сьогодні «віддалений помічник» для планшетів дуже потрібна послуга. Дуже часто трапляються ситуації, коли у користувачів планшетів (Apple, Android) виникають різного роду проблеми і їм стає необхідна технічна підтримка. На жаль, не завжди той, хто може допомогти, знаходиться поруч з користувачем та готовий показати необхідні дії для вирішення певних завдань або просто дати пораду. Тим більше, що для вирішення багатьох проблем, фахівець повинен бачити ваш планшет чи що відбувається на екрані, щоб сказати, що є неправильно.

Наш віддалений фахівець, який буде допомагати вам вирішувати проблему з Вашим планшетом може отримати управління над віддаленим планшетом, використовуючи мишу і клавіатуру свого комп’ютера та спеціальне ПЗ. Після того, як ви надасте йому пароль доступу. Віддалений помічник може навчити чи проконсультувати користувача роботі в різноманітних програмах на планшеті. Це дуже вигідно для замовника, адже не потрібно відвідувати якісь спец курси або витрачати час на пошуки пояснень в мережі інтернет, як та що зробити, щоб воно працювало. Зателефонуйте нам, ми допоможемо! Часто, проблему можна вирішити віддалено протягом 10-20 хвилин, а в комплексі з віддаленою допомогою Ви зможете отримати безкоштовну консультацію та рекомендації щодо використання планшету чи як поводитися з операційною системою Android, iOS. Наш спеціаліст все розкаже, покаже і допоможе вирішити майже будь-які проблеми віддалено.

Які переваги віддаленої допомоги чи налаштування вашого планшету онлайн?

Сьогодні будь-якому планшету, час від часу, необхідно встановлювати чи оновлювати нове програмне забезпечення, прошивку, лікувати і видаляти віруси чи банери з надокучливою рекламою, встановлювати антивірус, прискорити роботу, збільшити вільне місце, зареєструвати обліковий запис Google, створити Apple ID, встановити Viber і багато іншого. Однак, навіщо витрачати дорогоцінний час на очікування майстра з сервіс-центру, якщо віддалений помічник може оперативно зайнятися рішенням багатьох проблем які бувають з планшетами. Більш того, ціни на послуги, які надає віддалений помічник, значно нижче.

І основною перевагою цієї онлайн послуги є швидкість вирішення проблем, пов'язаних з настройками вашого планшету Android чи планшету Apple. Тепер Ви можете отримати повноцінне онлайн обслуговування вашої техніки за ціною набагато більш вигідною, в порівнянні зі звичайним виїздом майстра додому. Переваги віддаленої допомоги в тому, що це є швидка допомога з планшетом через інтернет, її надання у зручний для Вас час, швидке надання допомоги чи консультації в режимі онлайн, в порівнянні з виїздом фахівця. Мінуси цих послуг - не всі проблеми можна вирішити віддалено та потрібно стабільне інтернет підключення.

Послуг Віддаленої Допомоги

Вирішити проблему віддалено не вдається?

Якщо Вашу проблему не можливо виправити віддалено, то тоді можемо запропонувати Виклик майстра в вашому місті якщо ми там надаємо послуги виїзду. Або занести Ваш планшет в наш сервісний центр. Де наші спеціалісти вирішать всі ваші проблеми.

Часті проблеми планшетів

Найбільш поширені проблеми, що виникають з планшетами Apple чи планшетами Android. Для замовлення послуг відвідайте наш магазин.

Планшет висне

Оновлення прошивки видалення програм

Проблеми з вірусами?

Встановлення антивірусу, видалення вірусів

Швидко сідає батарея

Встановлення та налаштування програм

Потрібно програму?

Встановлення та налаштування програм

Налаштування принтера

Встановлення локальних та мережевих принтерів

Відновлення пароля

Допоможемо згадати та зареєструємо вам новий

Схема роботи з клієнтами

Все відбувається просто і прозоро! Ми розраховуємо на довгострокове співробітництво, тому в наших цінах немає ніякої “накрутки”, а система управління розрахована на підвищення якості сервісу для клієнтів. Після закінчення робіт ми завжди виконуємо свої гарантійні зобов’язання.

Якщо ви відчуваєте проблему з комп'ютером, ноутбуком, мобільним телефоном, планшетом або вам потрібна консультація, залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам.

Після опису проблеми ми даємо попередню оцінку за вартістю та часом виконання і бронюємо зручний час для вас час. Для підключення нашого спеціаліста та надання послуг.

При можливості ми спробуємо виконати всі роботи по усуненні проблем з вашим ноутбуком, комп'ютером, мобільним телефоном чи планшетом віддалено, через спеціальну програму.

Якщо не має змоги усунути проблему віддалено то Комп'ютерний майстер виїжджає до вас додому або в офіс, перед початком робіт повідомляє точну вартість послуг згідно прайсу.

Після закінчення робіт ви перевіряєте результат і тільки оплачуєте обумовлену вартість послуг. Для постійних клієнтів чи володарів "карт обслуговування" є певні % знижки.

Віддалена допомога з планшетом. Це безпечно!

При підключенні нашого майстру до вашого девайсу всі з’єднання між комп’ютерами, мобільними телефонами, планшетами та ноутбуками відбувається по зашифрованому з’єднанню. Ваші особисті дані знаходяться в безпеці. Під час всього процесу віддаленого ремонту Ви завжди бачите, що робить наш майстер з вашим гаджетом. Весь процес відбувається на ваших очах, а саме підключення може в будь-який момент вами припинено. Фахівець не має можливості відновлення віддаленого підключення до вашого пристрою без повторного введення Клієнтського пароля, який при кожному запуску програми змінюється. Під час надання допомоги Користувач може попросити про роз’яснення кроків і етапів робіт, що проводяться майстром. Пам’ятайте, що Ви завжди можете вирішити будь-які, навіть дрібні, проблеми і питання з вашою технікою (ноутбук, телефон, планшет, комп’ютер) за допомогою Видаленого Майстра через інтернет-з’єднання. Ми постараємося швидко вирішити несправність з комп’ютером, ноутбуком, мобільним телефоном, планшетом або локальною мережею, усунувши кожну несподівану аварію чи проблему.

Як зробити замовлення або викликати IT спеціаліста?

Детальну інформацію по послугах ви можете дізнатися за телефоном комп’ютерної допомоги, який є трохи нище. Наші фахівці віддаленої допомоги будуть раді відповісти на всі ваші запитання!

Телефонуйте нам: +38(067)722-2221

Дистанційна допомога з планшетом це:

Cтворення облікового запису Google

Видалення шкідливих і непотрібних програм

Установка антивірусного захисту

Чистка від сміттєвих файлів і ярликів

Оновлення програмного забезпечення пристрою Android

Настройка облікового запису Google Play

Резервне копіювання даних

Консультації та навчання

Прискорення роботи Android

Налаштування Apple

Введіть інформацію про себе