Віддалена Швидка Допомога, виїзд Майстра та Ваш Персональний ІТ-консультант

Ми купимо Ваші заявки
на комп'ютерну допомогу,
налаштування гаджетів

Зараз майже в кожному будинку можна знайти комп’ютер, ноутбук мобільний телефон чи ще якийсь інший гаджет. Часто трапляється так, що сталася якась біда(віруси, тормозить, рекламні вікна чи ще якась інша несправність), або потрібно перевстановити систему, відновити дані, видалити віруси, або ще інше, що не кожен може зробити сам. Для цього і призначений наш сервіс віддаленої комп’ютерної підтримки KOMP.

Щоб сервіс став впізнаваним та розкрученим, була створена партнерська програма, де Ви можете залучати нових клієнтів та отримувати своє нарахування за кожного Вашого нового клієнта який замовив та оплатив послугу в нас.

Як це Працює?

1. Знаєте клієнта , який потребує допомоги

Ви знаходите клієнта, який потребує віддаленого ремонту або налаштування комп'ютера, мобільного телефону. Ви можете самостійно прийняти заявку у клієнта щодо усунення несправностей, та відправити її нам. Або ж можете довірити це нашим спеціалістам з call-центру.

2. Надсилаєте заявку нашим спеціалістам.

Передайте нам заявку на надання віддаленої комп'ютерної допомоги будь-яким зручним для Вас способом. По телефону, електронним листом або через форму на нашому сайті. У ній Ви вказуєте мінімум інформації, все інше зроблять наші спеціалісти

3. Отримуєте винагороду після завершення

Після виконання робіт по наданню віддаленої комп'ютерної допомоги - ми нараховуємо Вам комісію в розмірі певного % за кожну виконану заявку, яку ви нам надали. Чим більше клієнтів ви нам відправляєте, тим Ваш % стає більшим.

Купуємо заявки на комп'ютерну допомогу чи налаштування гаджетів.

Наші Переваги

Кваліфіковані фахівці, які не підведуть Вас

Можливість пасивного зарабітку

Тарифні плани для різних ситуацій​

Прозорість партнерських відносин

Для постійних клієнтів суттєві знижки​

Індивідуальний підхід до кожгоро з клієнтів

Стати діловим партнером дуже просто!

Зателефонуйте або напишіть нам, якщо Вам знадобляться віддалені комп'ютерні послуги в Києві або іншому місті. Наші фахівці гарантовано вирішать проблему, що виникла з Вашим комп'ютером, ноутбуком, планшетом або смартфоном. Ми все на зв'язку та з готовністю надамо вам термінову допомогу онлайн! Чи проконсультуємо по вашій проблемі. Залиште заявку або телефонуйте.

Ми гарантуємо професіоналізм, індивідуальний підхід, оперативне виконання роботи та невисокі ціни на наші послуги online допомоги. Наші фахівці з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання про проблему та методи її усунення. Звертайтеся і оціните переваги бездоганного сервісу та доступних цін.

Купимо заявки

Ви можете залучати нових клієнтів та отримувати нарахування за кожного Вашого Нового клієнта, який замовив та оплатив послугу в нас.

Хто є замовником

Введіть інформацію про себе

Спеціальна пропозиція!

Хочете отримати вигідні умови?

Залиште Ваш номер телефону та отримаєте спеціальну пропозицію на Віддалену Допомогу, Консультування та Послуги Налаштування Комп'ютерів, Ноутбуків, Телефонів, WiFi роутерів, а також послуги Навчання!