Віддалена Швидка Допомога, виїзд Майстра та Ваш Персональний ІТ-консультант

Як же тормозить комп’ютер? Що з ним сталося? Нічого не розумію. І так кожен другий задає собі подібні запитання. То в чому ж проблема поганого функціонування Вашого пристрою?  Першою причиною може слугувати те, що Ви якимось чином занесли на комп’ютер вірус. Так само як в людський організм потрапляють віруси і завдають шкоди та спонукають до збою всіх систем, так само в  комп’ютерах це призводить до збою всіх програм.

Комп’ютерні віруси – це ціла група комп’ютерних програм, які  здатні по різних каналах розсилати свої копії. Коли втиснути  в код програм віруси це призводять до помилок і порушення роботи комп’ютера, а також до знищення файлів. Тому розробники операційних систем винайшли ліки, як побороти такі злощасні хвороби комп’ютера – антивірус. Антивірус – це спеціалізована програма, яка виконує функції виявлення і видалення шкідливих програм на комп’ютері. Ще одним важливим аспектом антивірусів є відновлення заражених файлів, ось чому так важливо встановити хороший антивірус.

Як потрапляє вірус на комп’ютер чи мобільний пристрій? – Потрапляє вірус на пристрій за допомогою флешок, електронної пошти, відвідуваних сайтів і т.д.  Навіть якщо ви не зберігаєте нічого важливого на пристрої й вважаєте, що антивірусна програма Вам ні до чого, то Ви геть помиляєтесь. При зараженні вірусом вся система перестає нормально функціонувати й для того, щоб елементарно переглянути фільм Вам доведеться стикнутися з повільним завантаженням та поганою якістю фільму. І Більшість комп’ютерних вірусів створюються для однієї мети – нашкодити користувачеві. Часто стається така ситуація, що після  атаки вірусів  системний блок приходить в неробочий стан. І через таку дрібницю, як вважає більшість потрібно новий комп’ютер.  Аз цією проблемою можна було впоратись своєчасно, просто потрібно встановити  хороший антивірус. Повне знищення вірусів це зовсім не просте заняття, але набагато простіше запобігти їх потраплянню. Тому встановлення антивірусів дає змогу захистити Ваш комп’ютер від вірусів та інших шкідливих програм.

У нашому сервісі швидкої віддаленої допомоги Вам допоможуть знайти та встановити надійний захист для Вашого пристрою. Наші спеціалісти проведуть детальну діагностику Вашого пристрою та за допомогою спеціальних програм зможуть відновити навіть втрачені файли, які зникли у результаті «облоги» вірусів. Основне завдання антивірусів – це повне сканування усіх систем та доменів. Ми не дамо проникнути у Ваш пристрій жодному «шкіднику».

Які переваги віддаленої компютерної допомоги чи налаштування вашого пристрою ONLINE?

Сьогодні будь-якому комп'ютеру чи ноутбуку, час від часу, необхідно встановлювати чи оновлювати нове програмне забезпечення, BIOS, лікувати і видаляти віруси чи банери з надокучливою рекламою, встановлювати антивірус, прискорити роботу, встановити Viber, Skype і багато іншого. Однак, навіщо витрачати дорогоцінний час на очікування майстра з сервіс-центру, якщо віддалений помічник може оперативно зайнятися рішенням багатьох проблем які бувають з комп'ютерами чи ноутбуками. Більш того, ціни на послуги, які надає віддалений помічник, значно нижче ніж викликати майстра додому.

Основною перевагою цієї онлайн послуги є швидкість вирішення проблем, пов'язаних з настройками вашого ноутбуку чи персонального комп'ютера. Тепер Ви можете отримати повноцінне онлайн обслуговування комп'ютерної техніки за ціною набагато більш вигідною, в порівнянні зі звичайним виїздом майстра додому. Переваги віддаленої допомоги в тому, що це є швидка допомога з комп'ютером через інтернет, її надання у зручний для Вас час, швидке надання допомоги чи консультації в режимі онлайн, в порівнянні з виїздом фахівця. Мінуси цих послуг - не всі проблеми можна вирішити віддалено та потрібно стабільне інтернет підключення.

Послуг Віддаленої Допомоги

Вирішити проблему віддалено не вдається?

Якщо Вашу проблему не можливо виправити віддалено, то тоді можемо запропонувати Виклик майстра в вашому місті якщо ми там надаємо послуги виїзду. Або занести Ваш телефон в наш сервісний центр. Де наші спеціалісти вирішать всі ваші проблеми.

Часті проблеми компютерів

На даній сторінці зібрані найбільш поширені проблеми, що виникають з ноутбуками, мольними телефонами Apple, мобільними телефонами Android, планшетами Apple, планшетами Android та компютерами. Для замовлення послуг відвідайте наш магазин.

Комп'ютер висне

Оновлення Windows, видалення програм

Проблеми з вірусами?

Встановлення антивірусу, видалення вірусів

Установка программ

Встановлення та налаштування програм

Потрібно програму?

Встановлення та налаштування програм

Налаштування принтера

Встановлення локальних та мережевих принтерів

Установка драйверів

Допоможемо налаштувати драйвери на комп'ютері

Схема роботи з клієнтами

Все відбувається просто і прозоро! Ми розраховуємо на довгострокове співробітництво, тому в наших цінах немає ніякої “накрутки”, а система управління розрахована на підвищення якості сервісу для клієнтів. Після закінчення робіт ми завжди виконуємо свої гарантійні зобов’язання.

Якщо ви відчуваєте проблему з комп'ютером, ноутбуком, мобільним телефоном, планшетом або вам потрібна консультація, залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам.

Після опису проблеми ми даємо попередню оцінку за вартістю та часом виконання і бронюємо зручний час для вас час. Для підключення нашого спеціаліста та надання послуг.

При можливості ми спробуємо виконати всі роботи по усуненні проблем з вашим ноутбуком, комп'ютером, мобільним телефоном чи планшетом віддалено, через спеціальну програму.

Якщо не має змоги усунути проблему віддалено то Комп'ютерний майстер виїжджає до вас додому або в офіс, перед початком робіт повідомляє точну вартість послуг згідно прайсу.

Після закінчення робіт ви перевіряєте результат і тільки оплачуєте обумовлену вартість послуг. Для постійних клієнтів чи володарів "карт обслуговування" є певні % знижки.

Віддалена допомога з вашим пристроєм. Це безпечно!

При підключенні нашого майстру до вашого девайсу всі з’єднання між комп’ютерами, мобільними телефонами, планшетами та ноутбуками відбувається по зашифрованому з’єднанню. Ваші особисті дані знаходяться в безпеці. Під час всього процесу віддаленого ремонту Ви завжди бачите, що робить наш майстер з вашим гаджетом. Весь процес відбувається на ваших очах, а саме підключення може в будь-який момент вами припинено. Фахівець не має можливості відновлення віддаленого підключення до вашого пристрою без повторного введення Клієнтського пароля, який при кожному запуску програми змінюється. Під час надання допомоги Користувач може попросити про роз’яснення кроків і етапів робіт, що проводяться майстром. Пам’ятайте, що Ви завжди можете вирішити будь-які, навіть дрібні, проблеми і питання з вашою технікою (ноутбук, телефон, планшет, комп’ютер) за допомогою Видаленого Майстра через інтернет-з’єднання. Ми постараємося швидко вирішити несправність з комп’ютером, ноутбуком, мобільним телефоном, планшетом або локальною мережею, усунувши кожну несподівану аварію чи проблему.

Як зробити замовлення чи викликати IT спеціаліста?

Детальну інформацію по послугах ви можете дізнатися за телефоном комп’ютерної допомоги, який є трохи нище. Наші фахівці віддаленої допомоги будуть раді відповісти на всі ваші запитання!

Телефонуйте нам: +38(067)722-2221

Введіть інформацію про себе

Спеціальна пропозиція!

Хочете отримати вигідні умови?

Залиште Ваш номер телефону та отримаєте спеціальну пропозицію на Віддалену Допомогу, Консультування та Послуги Налаштування Комп'ютерів, Ноутбуків, Телефонів, WiFi роутерів, а також послуги Навчання!