Віддалена Швидка Допомога, виїзд Майстра та Ваш Персональний ІТ-консультант

З шаленою швидкістю у наше життя ввірвалися комп’ютери, телефони, планшети та звичайно інтернет, без якого ми вже не можемо уявити своє життя. Останнім часом домашній інтернет став неможливим  без wi-fi інтернету. Окрім  персональних комп’ютерів  у Вас  стало з’являтися все більше нових пристроїв – ноутбуків, планшетів, телефонів. Мобільний інтернет зараз набагато  актуальніший, ніж будь-коли. Але тепер для ще зручнішого користування інтернетом фахівці придумали роутер. Уже не потрібно чекати «своєї черги» щоб сісти за комп’ютер до якого підведений інтернет. Відтепер практично усюди Ви можете не обмежувати себе в користуванні інтернетом, вдома будь-де, кафе, магазини, ресторани практично усюди встановлюються wi-fi роутери.

Wi-Fi роутер – мережеве обладнання, яке виконує функції бездротової точки доступу. Він використовується для забезпечення доступу до Інтернету. Можна сказати, що роутер – це посередник між вашим ПК (смартфоном, планшетом або ноутбуком) і провайдером: ви підключаєте кабель провайдера до роутера і вже до нього можете підключати необхідну кількість комп’ютерів або мобільних пристроїв для роботи в інтернеті. 

Ну ось, ви придбали бажаний пристрій, один із найкращих, тепер потрібно налаштувати роутер, але як це зробити уявлення не маємо. Адже до початку його роботи ще потрібно зробити чимало кроків – потрібно встановити його правильно, підключити до всього обладнання і провести налаштування.

Налаштування роутера – на сьогоднішній день ця послуга користується  величезною популярністю у нашому сервісі швидкої віддаленої допомоги, що цілком нормально, адже кожен прагне мати доступ до всесвітньої павутини в будь-якому куточку.  Потрібно знати та вміти робити  правильно налаштування роутера, це здається нібито легким завданням, можна подивитись відеоуроки, прочитати безліч інформації, але налаштування, які здійснюється фахівцями, значно відрізняється від налаштувань власними силами. Чому? – Тому що, при непрофесійному підході до виконання настройки, роутер буде використовувати тільки десять відсотків зі своїх можливостей, які з самого початку були закладені виробником. Ще одним суттєвим недоліком  самостійного налаштування  – вашим Wi-Fi будуть користуватися сусіди і інші люди, що знаходяться біля вашого будинку, чим більшій кількості пристроям роздається інтернет, тим він повільніший.

 Тому скориставшись послугами професіоналів Ви будете повноцінно користуватися своїм інтернетом, без будь-яких проблем.  У нашому сервісі можливі налаштування роутерів будь-яких моделей, марок і типів.  Виконаємо усі побажання та вимоги клієнтів, оскільки задоволені клієнти – це наша репутація. Усі операції із налаштування роутера  виконуємо дуже швидко і якісно, ​​даючи  Вам змогу використовувати послуги інтернету настільки максимально, наскільки це можливо. Працюємо  ефективно, чесно та прозоро, в чому Ви зможете переконатися при зустрічі з нами.

Які переваги віддаленої компютерної допомоги чи налаштування вашого пристрою ONLINE?

Сьогодні будь-якому комп'ютеру чи ноутбуку, час від часу, необхідно встановлювати чи оновлювати нове програмне забезпечення, BIOS, лікувати і видаляти віруси чи банери з надокучливою рекламою, встановлювати антивірус, прискорити роботу, встановити Viber, Skype і багато іншого. Однак, навіщо витрачати дорогоцінний час на очікування майстра з сервіс-центру, якщо віддалений помічник може оперативно зайнятися рішенням багатьох проблем які бувають з комп'ютерами чи ноутбуками. Більш того, ціни на послуги, які надає віддалений помічник, значно нижче ніж викликати майстра додому.

Основною перевагою цієї онлайн послуги є швидкість вирішення проблем, пов'язаних з настройками вашого ноутбуку чи персонального комп'ютера. Тепер Ви можете отримати повноцінне онлайн обслуговування комп'ютерної техніки за ціною набагато більш вигідною, в порівнянні зі звичайним виїздом майстра додому. Переваги віддаленої допомоги в тому, що це є швидка допомога з комп'ютером через інтернет, її надання у зручний для Вас час, швидке надання допомоги чи консультації в режимі онлайн, в порівнянні з виїздом фахівця. Мінуси цих послуг - не всі проблеми можна вирішити віддалено та потрібно стабільне інтернет підключення.

Послуг Віддаленої Допомоги

Вирішити проблему віддалено не вдається?

Якщо Вашу проблему не можливо виправити віддалено, то тоді можемо запропонувати Виклик майстра в вашому місті якщо ми там надаємо послуги виїзду. Або занести Ваш телефон в наш сервісний центр. Де наші спеціалісти вирішать всі ваші проблеми.

Часті проблеми компютерів

На даній сторінці зібрані найбільш поширені проблеми, що виникають з ноутбуками, мольними телефонами Apple, мобільними телефонами Android, планшетами Apple, планшетами Android та компютерами. Для замовлення послуг відвідайте наш магазин.

Комп'ютер висне

Оновлення Windows, видалення програм

Проблеми з вірусами?

Встановлення антивірусу, видалення вірусів

Установка программ

Встановлення та налаштування програм

Потрібно програму?

Встановлення та налаштування програм

Налаштування принтера

Встановлення локальних та мережевих принтерів

Установка драйверів

Допоможемо налаштувати драйвери на комп'ютері

Схема роботи з клієнтами

Все відбувається просто і прозоро! Ми розраховуємо на довгострокове співробітництво, тому в наших цінах немає ніякої “накрутки”, а система управління розрахована на підвищення якості сервісу для клієнтів. Після закінчення робіт ми завжди виконуємо свої гарантійні зобов’язання.

Якщо ви відчуваєте проблему з комп'ютером, ноутбуком, мобільним телефоном, планшетом або вам потрібна консультація, залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам.

Після опису проблеми ми даємо попередню оцінку за вартістю та часом виконання і бронюємо зручний час для вас час. Для підключення нашого спеціаліста та надання послуг.

При можливості ми спробуємо виконати всі роботи по усуненні проблем з вашим ноутбуком, комп'ютером, мобільним телефоном чи планшетом віддалено, через спеціальну програму.

Якщо не має змоги усунути проблему віддалено то Комп'ютерний майстер виїжджає до вас додому або в офіс, перед початком робіт повідомляє точну вартість послуг згідно прайсу.

Після закінчення робіт ви перевіряєте результат і тільки оплачуєте обумовлену вартість послуг. Для постійних клієнтів чи володарів "карт обслуговування" є певні % знижки.

Віддалена допомога з вашим пристроєм. Це безпечно!

При підключенні нашого майстру до вашого девайсу всі з’єднання між комп’ютерами, мобільними телефонами, планшетами та ноутбуками відбувається по зашифрованому з’єднанню. Ваші особисті дані знаходяться в безпеці. Під час всього процесу віддаленого ремонту Ви завжди бачите, що робить наш майстер з вашим гаджетом. Весь процес відбувається на ваших очах, а саме підключення може в будь-який момент вами припинено. Фахівець не має можливості відновлення віддаленого підключення до вашого пристрою без повторного введення Клієнтського пароля, який при кожному запуску програми змінюється. Під час надання допомоги Користувач може попросити про роз’яснення кроків і етапів робіт, що проводяться майстром. Пам’ятайте, що Ви завжди можете вирішити будь-які, навіть дрібні, проблеми і питання з вашою технікою (ноутбук, телефон, планшет, комп’ютер) за допомогою Видаленого Майстра через інтернет-з’єднання. Ми постараємося швидко вирішити несправність з комп’ютером, ноутбуком, мобільним телефоном, планшетом або локальною мережею, усунувши кожну несподівану аварію чи проблему.

Як зробити замовлення чи викликати IT спеціаліста?

Детальну інформацію по послугах ви можете дізнатися за телефоном комп’ютерної допомоги, який є трохи нище. Наші фахівці віддаленої допомоги будуть раді відповісти на всі ваші запитання!

Телефонуйте нам: +38(067)722-2221

Введіть інформацію про себе

Спеціальна пропозиція!

Хочете отримати вигідні умови?

Залиште Ваш номер телефону та отримаєте спеціальну пропозицію на Віддалену Допомогу, Консультування та Послуги Налаштування Комп'ютерів, Ноутбуків, Телефонів, WiFi роутерів, а також послуги Навчання!