Віддалена Швидка Допомога, виїзд Майстра та Ваш Персональний ІТ-консультант

Ми щодня встановлюємо файли й програми на свій комп’ютер. Щоб усі компоненти працювали правильно, потрібні драйвери. Про те, що це і де їх знайти, читайте у цій статті. Припустимо, у вас з’явився новий принтер, і ви підключили його до комп’ютера. Ви натискаєте “друкувати документ”, але нічого не відбувається. Це трапляється не через проблеми в принтері. Справа у встановленні драйверів або, як їх називають, “дров”. Тобто драйвером можна назвати спеціальну програму, яку встановлюють на комп’ютер, а вона каже вашому ПК, що за нове обладнання приєднали до системи. Без “дров” нерозпізнана купа заліза стає зрозумілим пристроєм, який можна використовувати.

Відмітимо одразу, що ви не можете встановити якийсь один драйвер для всіх програм. Кожний пристрій особливий у своїй роботі, тому кожного разу потрібні нові драйвери. Тільки для найпопулярніших пристроїв можна не встановлювати додаткове обладнання, тому що воно вже вбудоване в комп’ютер. І дійсно, у нові версії операційних систем виробники вбудували “дрова” для декількох програм. Тому ми рекомендуємо часто оновлювати свою операційну систему. Але щоб не наробити помилок і потім не купувати новий комп’ютер, ви можете звернутися до нас. Ми зробимо виклик майстра, і він віддалено встановить новітню версію системи.

Де ж взяти драйвер і як його встановити? Якщо після підключення пристрій не працює, не нарікайте на свій комп’ютер одразу. Спочатку перевірте, чи встановлений необхідний драйвер. Якщо він є в комплекті, але обладнання все одно видає помилку, проблема може бути глибшою. Ви можете зробити виклик майстра з нашого сайту або по телефону. Він безкоштовно проведе аналіз вашої проблеми, проконсультує щодо користування ПК та за 15-20 хвилин полагодить роботу комп’ютера.

Може бути так, що драйверів у комплектів немає. Тому їх потрібно встановити. Це досить небезпечно робити самостійно, оскільки є багато незнайомих ресурсів, з яких на ваш комп’ютер можуть прийти віруси. Важливо те, що за драйвер не потрібно платити: всі «дрова» повністю безкоштовні. Ви також можете пошукати драйвери на диску, який ішов з вашим обладнанням. Але це малоймовірно, оскільки зараз дискети майже не використовуються.

Щоб встановити драйвер, скористайтеся установчою програмою операційної системи. Далі потрібно прямувати інструкціям, вказаним інсталятором. Треба бути уважним: іноді під час установки на комп’ютер потрапляють заяві файли та програми, які потім дуже складно видалити з пам’яті ПК. Тому будьте обережними або викличте нашого майстра, і він за лічені хвилини правильно встановить «дрова» без ризику й, до того ж, віддалено. Після встановлення драйверів система нарешті розуміє, що за нове обладнання до неї приєднали, і як їй із ним працювати. Важливо ставити саме новітню версію «дров», а потім перезавантажувати ПК. Так зміни точно будуть збережені.

Якщо ж проблема залишилась і комп’ютер відмовляється працювати з новими пристроями, подзвоніть або напишіть нам. Вам навіть не потрібно чекати на майстра, бо наш спеціаліст працюватиме віддалено. Це особливо корисно, якщо якась програма потрібна терміново, а часу чекати на допомогу немає. Якщо ви знаходитеся в Києві, Львові, Івано-Франківську або Ужгороді, а віддалено вирішити проблему не виходить, ми пропонуємо послугу виїзду майстра до вашого дому або офісу.

Які переваги віддаленої компютерної допомоги чи налаштування вашого пристрою ONLINE?

Сьогодні будь-якому комп'ютеру чи ноутбуку, час від часу, необхідно встановлювати чи оновлювати нове програмне забезпечення, BIOS, лікувати і видаляти віруси чи банери з надокучливою рекламою, встановлювати антивірус, прискорити роботу, встановити Viber, Skype і багато іншого. Однак, навіщо витрачати дорогоцінний час на очікування майстра з сервіс-центру, якщо віддалений помічник може оперативно зайнятися рішенням багатьох проблем які бувають з комп'ютерами чи ноутбуками. Більш того, ціни на послуги, які надає віддалений помічник, значно нижче ніж викликати майстра додому.

Основною перевагою цієї онлайн послуги є швидкість вирішення проблем, пов'язаних з настройками вашого ноутбуку чи персонального комп'ютера. Тепер Ви можете отримати повноцінне онлайн обслуговування комп'ютерної техніки за ціною набагато більш вигідною, в порівнянні зі звичайним виїздом майстра додому. Переваги віддаленої допомоги в тому, що це є швидка допомога з комп'ютером через інтернет, її надання у зручний для Вас час, швидке надання допомоги чи консультації в режимі онлайн, в порівнянні з виїздом фахівця. Мінуси цих послуг - не всі проблеми можна вирішити віддалено та потрібно стабільне інтернет підключення.

Послуг Віддаленої Допомоги

Вирішити проблему віддалено не вдається?

Якщо Вашу проблему не можливо виправити віддалено, то тоді можемо запропонувати Виклик майстра в вашому місті якщо ми там надаємо послуги виїзду. Або занести Ваш телефон в наш сервісний центр. Де наші спеціалісти вирішать всі ваші проблеми.

Часті проблеми компютерів

На даній сторінці зібрані найбільш поширені проблеми, що виникають з ноутбуками, мольними телефонами Apple, мобільними телефонами Android, планшетами Apple, планшетами Android та компютерами. Для замовлення послуг відвідайте наш магазин.

Комп'ютер висне

Оновлення Windows, видалення програм

Проблеми з вірусами?

Встановлення антивірусу, видалення вірусів

Установка программ

Встановлення та налаштування програм

Потрібно програму?

Встановлення та налаштування програм

Налаштування принтера

Встановлення локальних та мережевих принтерів

Установка драйверів

Допоможемо налаштувати драйвери на комп'ютері

Схема роботи з клієнтами

Все відбувається просто і прозоро! Ми розраховуємо на довгострокове співробітництво, тому в наших цінах немає ніякої “накрутки”, а система управління розрахована на підвищення якості сервісу для клієнтів. Після закінчення робіт ми завжди виконуємо свої гарантійні зобов’язання.

Якщо ви відчуваєте проблему з комп'ютером, ноутбуком, мобільним телефоном, планшетом або вам потрібна консультація, залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам.

Після опису проблеми ми даємо попередню оцінку за вартістю та часом виконання і бронюємо зручний час для вас час. Для підключення нашого спеціаліста та надання послуг.

При можливості ми спробуємо виконати всі роботи по усуненні проблем з вашим ноутбуком, комп'ютером, мобільним телефоном чи планшетом віддалено, через спеціальну програму.

Якщо не має змоги усунути проблему віддалено то Комп'ютерний майстер виїжджає до вас додому або в офіс, перед початком робіт повідомляє точну вартість послуг згідно прайсу.

Після закінчення робіт ви перевіряєте результат і тільки оплачуєте обумовлену вартість послуг. Для постійних клієнтів чи володарів "карт обслуговування" є певні % знижки.

Віддалена допомога з вашим пристроєм. Це безпечно!

При підключенні нашого майстру до вашого девайсу всі з’єднання між комп’ютерами, мобільними телефонами, планшетами та ноутбуками відбувається по зашифрованому з’єднанню. Ваші особисті дані знаходяться в безпеці. Під час всього процесу віддаленого ремонту Ви завжди бачите, що робить наш майстер з вашим гаджетом. Весь процес відбувається на ваших очах, а саме підключення може в будь-який момент вами припинено. Фахівець не має можливості відновлення віддаленого підключення до вашого пристрою без повторного введення Клієнтського пароля, який при кожному запуску програми змінюється. Під час надання допомоги Користувач може попросити про роз’яснення кроків і етапів робіт, що проводяться майстром. Пам’ятайте, що Ви завжди можете вирішити будь-які, навіть дрібні, проблеми і питання з вашою технікою (ноутбук, телефон, планшет, комп’ютер) за допомогою Видаленого Майстра через інтернет-з’єднання. Ми постараємося швидко вирішити несправність з комп’ютером, ноутбуком, мобільним телефоном, планшетом або локальною мережею, усунувши кожну несподівану аварію чи проблему.

Як зробити замовлення чи викликати IT спеціаліста?

Детальну інформацію по послугах ви можете дізнатися за телефоном комп’ютерної допомоги, який є трохи нище. Наші фахівці віддаленої допомоги будуть раді відповісти на всі ваші запитання!

Телефонуйте нам: +38(067)722-2221

Введіть інформацію про себе

Спеціальна пропозиція!

Хочете отримати вигідні умови?

Залиште Ваш номер телефону та отримаєте спеціальну пропозицію на Віддалену Допомогу, Консультування та Послуги Налаштування Комп'ютерів, Ноутбуків, Телефонів, WiFi роутерів, а також послуги Навчання!