Віддалена Швидка Допомога, виїзд Майстра та Ваш Персональний ІТ-консультант

Якщо ви давно користуєтеся електронними приладами, то хоча б раз мали проблеми з вірусами. Це такий вид комп’ютерної програми, який самостійно розмножується. Окрім самореплікації, віруси здатні на інші дії, про які власник ПК навіть не здогадується. Іноді розробник вірусу не планує створювати шкідливу програму. Віруси можуть призводити до зависань комп’ютера, багів та навіть до несправності. Це трапляється через помилки в коді або через непродуманість особливостей системи чи програми. Якщо у вас з’явився вірус на комп’ютері, ви можете побачити дивне повідомлення на екрані або якийсь підозрілий запит. Нерідко зустрічаються шпіонські програми, які заявляють про себе звуками або зображеннями. Якщо ж виникає проблема з вірусами на електронній скриньці, ви дізнаєтеся від друзів про дивні повідомлення, які насправді ви не надсилали. Або ви помітите багато листів без зворотної адреси та заголовку.

Але як захистити себе від вірусів? Часто користувачі рекомендують використовувати антивірусні програми. Але це не завжди допомагає. Зараз існує безліч «розумних» програм, які настільки добре шифруються, що антивірус їх просто не помітить.Якщо ви хвилюєтеся за роботу свого комп’ютера, ми зробимо виклик майстра, який безкоштовно проведе для вас консультацію. Для цього вам навіть не потрібно чекати, поки спеціаліст приїде до вас. Він працюватиме віддалено.

Щоб не дати вірусу попасти до вашої системи, не завантажуйте та не запускайте програми з підозрілих джерел. Ми також не радимо вам користуватися сумнівними сайтами та дистрибутивами. Важливо регулярно робити резервні копії файлів та оновлювати програми безпеки. Не переходьте за посиланнями в листах спаму або в листах від незнайомих людей. Якщо дотримуватися цих правил, вам не буде потрібно видаляти вірус, бо він просто не матиме шансів потрапити на ваш ПК. Ви можете бути впевнені в тому, що на вашому комп’ютері немає вірусів, і що їх можна видалити звичайним антивірусом. Проте є купа програм, які здатні обійти будь-яку перевірку й порушити роботу ПК. Тому потрібно своєчасно видалити вірус.

Але пам’ятайте, що після самостійного видалення ви втратите файли на жорсткому диску або в цілому завадите роботі комп’ютера. Через це видалення вірусів потрібно довіряти спеціалістам. Вони знайдуть шкідливе обладнання й правильно позбудуться проблеми. Наш майстер віддалено видалить віруси за 15-20 хвилин, і вам навіть не потрібно чекати на нього вдома – все проходитиме в онлайн-режимі.

Якщо антивірус не знаходить ніяких вірусів, але ви розумієте, що шкідлива програма все ж потрапила до системи, перегляньте всі запущені процеси в диспетчері завдань. Там можуть бути підозрілі програми. А ще незайвим буде перевірка процесів з автозапуску. Буває так, що ніякі перевірки та методи позбавлення від вірусів не допомагають. Тоді вам допоможе виклик майстра до вашого дому або офісу. У комплекті ви отримаєте безкоштовний аналіз проблеми та консультацію щодо користування вашим ПК.

Які переваги віддаленої компютерної допомоги чи налаштування вашого пристрою ONLINE?

Сьогодні будь-якому комп'ютеру чи ноутбуку, час від часу, необхідно встановлювати чи оновлювати нове програмне забезпечення, BIOS, лікувати і видаляти віруси чи банери з надокучливою рекламою, встановлювати антивірус, прискорити роботу, встановити Viber, Skype і багато іншого. Однак, навіщо витрачати дорогоцінний час на очікування майстра з сервіс-центру, якщо віддалений помічник може оперативно зайнятися рішенням багатьох проблем які бувають з комп'ютерами чи ноутбуками. Більш того, ціни на послуги, які надає віддалений помічник, значно нижче ніж викликати майстра додому.

Основною перевагою цієї онлайн послуги є швидкість вирішення проблем, пов'язаних з настройками вашого ноутбуку чи персонального комп'ютера. Тепер Ви можете отримати повноцінне онлайн обслуговування комп'ютерної техніки за ціною набагато більш вигідною, в порівнянні зі звичайним виїздом майстра додому. Переваги віддаленої допомоги в тому, що це є швидка допомога з комп'ютером через інтернет, її надання у зручний для Вас час, швидке надання допомоги чи консультації в режимі онлайн, в порівнянні з виїздом фахівця. Мінуси цих послуг - не всі проблеми можна вирішити віддалено та потрібно стабільне інтернет підключення.

Послуг Віддаленої Допомоги

Вирішити проблему віддалено не вдається?

Якщо Вашу проблему не можливо виправити віддалено, то тоді можемо запропонувати Виклик майстра в вашому місті якщо ми там надаємо послуги виїзду. Або занести Ваш телефон в наш сервісний центр. Де наші спеціалісти вирішать всі ваші проблеми.

Часті проблеми компютерів

На даній сторінці зібрані найбільш поширені проблеми, що виникають з ноутбуками, мольними телефонами Apple, мобільними телефонами Android, планшетами Apple, планшетами Android та компютерами. Для замовлення послуг відвідайте наш магазин.

Комп'ютер висне

Оновлення Windows, видалення програм

Проблеми з вірусами?

Встановлення антивірусу, видалення вірусів

Установка программ

Встановлення та налаштування програм

Потрібно програму?

Встановлення та налаштування програм

Налаштування принтера

Встановлення локальних та мережевих принтерів

Установка драйверів

Допоможемо налаштувати драйвери на комп'ютері

Схема роботи з клієнтами

Все відбувається просто і прозоро! Ми розраховуємо на довгострокове співробітництво, тому в наших цінах немає ніякої “накрутки”, а система управління розрахована на підвищення якості сервісу для клієнтів. Після закінчення робіт ми завжди виконуємо свої гарантійні зобов’язання.

Якщо ви відчуваєте проблему з комп'ютером, ноутбуком, мобільним телефоном, планшетом або вам потрібна консультація, залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам.

Після опису проблеми ми даємо попередню оцінку за вартістю та часом виконання і бронюємо зручний час для вас час. Для підключення нашого спеціаліста та надання послуг.

При можливості ми спробуємо виконати всі роботи по усуненні проблем з вашим ноутбуком, комп'ютером, мобільним телефоном чи планшетом віддалено, через спеціальну програму.

Якщо не має змоги усунути проблему віддалено то Комп'ютерний майстер виїжджає до вас додому або в офіс, перед початком робіт повідомляє точну вартість послуг згідно прайсу.

Після закінчення робіт ви перевіряєте результат і тільки оплачуєте обумовлену вартість послуг. Для постійних клієнтів чи володарів "карт обслуговування" є певні % знижки.

Віддалена допомога з вашим пристроєм. Це безпечно!

При підключенні нашого майстру до вашого девайсу всі з’єднання між комп’ютерами, мобільними телефонами, планшетами та ноутбуками відбувається по зашифрованому з’єднанню. Ваші особисті дані знаходяться в безпеці. Під час всього процесу віддаленого ремонту Ви завжди бачите, що робить наш майстер з вашим гаджетом. Весь процес відбувається на ваших очах, а саме підключення може в будь-який момент вами припинено. Фахівець не має можливості відновлення віддаленого підключення до вашого пристрою без повторного введення Клієнтського пароля, який при кожному запуску програми змінюється. Під час надання допомоги Користувач може попросити про роз’яснення кроків і етапів робіт, що проводяться майстром. Пам’ятайте, що Ви завжди можете вирішити будь-які, навіть дрібні, проблеми і питання з вашою технікою (ноутбук, телефон, планшет, комп’ютер) за допомогою Видаленого Майстра через інтернет-з’єднання. Ми постараємося швидко вирішити несправність з комп’ютером, ноутбуком, мобільним телефоном, планшетом або локальною мережею, усунувши кожну несподівану аварію чи проблему.

Як зробити замовлення чи викликати IT спеціаліста?

Детальну інформацію по послугах ви можете дізнатися за телефоном комп’ютерної допомоги, який є трохи нище. Наші фахівці віддаленої допомоги будуть раді відповісти на всі ваші запитання!

Телефонуйте нам: +38(067)722-2221

Введіть інформацію про себе

Спеціальна пропозиція!

Хочете отримати вигідні умови?

Залиште Ваш номер телефону та отримаєте спеціальну пропозицію на Віддалену Допомогу, Консультування та Послуги Налаштування Комп'ютерів, Ноутбуків, Телефонів, WiFi роутерів, а також послуги Навчання!