В останнє десятиліття комп’ютери заполонили наше життя. Зараз вони є у кожному домі. Багато людей користуються персональним комп’ютером щодня, але мало хто має уявлення про Windows і як він працює, хоча ми досить часто стикаємось із цим поняттям. Для роботи на комп’ютері нам не обов’язкова знати його будову чи бути програмістом і все це завдяки Windows, точніше не йому, а програмам, які дістали загальну  назву операційної системи. А Windows став найпопулярнішою операційною системою, а окрім windows є ще  linex, android.

Отже , Windows – це не просто набір красивих віконець та  картинок . Це також не та частина комп’ютера, яку можна прибрати чи замінити – вона не є невід’ємною. Windows – це сучасна операційна система з графічним інтерфейсом користувача. Операційна система дає доступ програмам до пристрою, надає набір послуг системним користувачам, керує пам’ятю пристрою та зокрема це інтерфейс перекладач з однієї мови на іншу, тобто він призначений для того, щоб нам не потрібно вчити мову комп’ютера, а комп’ютеру вчити людську мову) поки це ще не є можливим, але це поки що.

Основна мета будь-якої операційної системи надавати весь спектр програм, які забезпечують зручність користування пристроєм – це можливість користуватися офісними програмами, інтернет браузерами, різними музичними та відеоплеєрами.  Але саме операційна система Windows зараз є актуальною, бо більшість користувачів віддають перевагу саме їй, тому що вона перевірена, надійна та проста в обслуговуванні.

Але попри її функціональність та зручність  все одно дуже часто виникають різноманітні проблеми з Windows. Особливо часто він «летить» через неуміле користування. Коли певні програми повільно чи зовсім перестають реагувати ми одразу беремося до виключення комп’ютера, що і за часту призводить до проблем  з Windows, також подібні проблеми стаються через перезавантаження комп’ютера різними гіговими або «заразними» файлами, які також вкорочують життя Вашій операційній системі.

Тому при перших ознаках «захворювання» Вашого ПК звертайтесь до професіоналів, які уміло зможуть вирішити такі поломки. У нашому сервісі віддаленої швидкої допомоги Ви зможете отримати  повну консультацію стосовно Вашої проблеми. Завжди на поготові та готові допомогти наші майстри, які вмить примчаться і за мінімальний період часу та за прийнятну ціну  зможуть усунути усі несправності. Так само,як еволюціонують комп’ютери так і слідом розвивається операційна система Windows  від найпростішої до більш функціонально. І ми з Вами не повинні відставати та йти в ногу із часом, а наш сервіс Вам у цьому допоможе.

Які переваги віддаленої компютерної допомоги чи налаштування вашого пристрою ONLINE?

Сьогодні будь-якому комп'ютеру чи ноутбуку, час від часу, необхідно встановлювати чи оновлювати нове програмне забезпечення, BIOS, лікувати і видаляти віруси чи банери з надокучливою рекламою, встановлювати антивірус, прискорити роботу, встановити Viber, Skype і багато іншого. Однак, навіщо витрачати дорогоцінний час на очікування майстра з сервіс-центру, якщо віддалений помічник може оперативно зайнятися рішенням багатьох проблем які бувають з комп'ютерами чи ноутбуками. Більш того, ціни на послуги, які надає віддалений помічник, значно нижче ніж викликати майстра додому.

Основною перевагою цієї онлайн послуги є швидкість вирішення проблем, пов'язаних з настройками вашого ноутбуку чи персонального комп'ютера. Тепер Ви можете отримати повноцінне онлайн обслуговування комп'ютерної техніки за ціною набагато більш вигідною, в порівнянні зі звичайним виїздом майстра додому. Переваги віддаленої допомоги в тому, що це є швидка допомога з комп'ютером через інтернет, її надання у зручний для Вас час, швидке надання допомоги чи консультації в режимі онлайн, в порівнянні з виїздом фахівця. Мінуси цих послуг - не всі проблеми можна вирішити віддалено та потрібно стабільне інтернет підключення.

Послуг Віддаленої Допомоги

Вирішити проблему віддалено не вдається?

Якщо Вашу проблему не можливо виправити віддалено, то тоді можемо запропонувати Виклик майстра в вашому місті якщо ми там надаємо послуги виїзду. Або занести Ваш телефон в наш сервісний центр. Де наші спеціалісти вирішать всі ваші проблеми.

Часті проблеми компютерів

На даній сторінці зібрані найбільш поширені проблеми, що виникають з ноутбуками, мольними телефонами Apple, мобільними телефонами Android, планшетами Apple, планшетами Android та компютерами. Для замовлення послуг відвідайте наш магазин.

Комп'ютер висне

Оновлення Windows, видалення програм

Проблеми з вірусами?

Встановлення антивірусу, видалення вірусів

Установка программ

Встановлення та налаштування програм

Потрібно програму?

Встановлення та налаштування програм

Налаштування принтера

Встановлення локальних та мережевих принтерів

Установка драйверів

Допоможемо налаштувати драйвери на комп'ютері

Схема роботи з клієнтами

Все відбувається просто і прозоро! Ми розраховуємо на довгострокове співробітництво, тому в наших цінах немає ніякої “накрутки”, а система управління розрахована на підвищення якості сервісу для клієнтів. Після закінчення робіт ми завжди виконуємо свої гарантійні зобов’язання.

Якщо ви відчуваєте проблему з комп'ютером, ноутбуком, мобільним телефоном, планшетом або вам потрібна консультація, залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам.

Після опису проблеми ми даємо попередню оцінку за вартістю та часом виконання і бронюємо зручний час для вас час. Для підключення нашого спеціаліста та надання послуг.

При можливості ми спробуємо виконати всі роботи по усуненні проблем з вашим ноутбуком, комп'ютером, мобільним телефоном чи планшетом віддалено, через спеціальну програму.

Якщо не має змоги усунути проблему віддалено то Комп'ютерний майстер виїжджає до вас додому або в офіс, перед початком робіт повідомляє точну вартість послуг згідно прайсу.

Після закінчення робіт ви перевіряєте результат і тільки оплачуєте обумовлену вартість послуг. Для постійних клієнтів чи володарів "карт обслуговування" є певні % знижки.

Віддалена допомога з вашим пристроєм. Це безпечно!

При підключенні нашого майстру до вашого девайсу всі з’єднання між комп’ютерами, мобільними телефонами, планшетами та ноутбуками відбувається по зашифрованому з’єднанню. Ваші особисті дані знаходяться в безпеці. Під час всього процесу віддаленого ремонту Ви завжди бачите, що робить наш майстер з вашим гаджетом. Весь процес відбувається на ваших очах, а саме підключення може в будь-який момент вами припинено. Фахівець не має можливості відновлення віддаленого підключення до вашого пристрою без повторного введення Клієнтського пароля, який при кожному запуску програми змінюється. Під час надання допомоги Користувач може попросити про роз’яснення кроків і етапів робіт, що проводяться майстром. Пам’ятайте, що Ви завжди можете вирішити будь-які, навіть дрібні, проблеми і питання з вашою технікою (ноутбук, телефон, планшет, комп’ютер) за допомогою Видаленого Майстра через інтернет-з’єднання. Ми постараємося швидко вирішити несправність з комп’ютером, ноутбуком, мобільним телефоном, планшетом або локальною мережею, усунувши кожну несподівану аварію чи проблему.

Як зробити замовлення чи викликати IT спеціаліста?

Детальну інформацію по послугах ви можете дізнатися за телефоном комп’ютерної допомоги, який є трохи нище. Наші фахівці віддаленої допомоги будуть раді відповісти на всі ваші запитання!

Телефонуйте нам: +38(067)722-2221

Введіть інформацію про себе

Спеціальна пропозиція!

Хочете отримати вигідні умови?

Залиште Ваш номер телефону та отримаєте спеціальну пропозицію на Віддалену Допомогу, Консультування та Послуги Налаштування Комп'ютерів, Ноутбуків, Телефонів, WiFi роутерів, а також послуги Навчання!