Віддалена Швидка Допомога, виїзд Майстра та Ваш Персональний ІТ-консультант

KOmP - Швидка віддалена допомога

“Швидка віддалена допомога” – це команда, яка професійно займається обслуговуванням та ремонтом цифрової техніки з мінімальними витратами часу. Наші спеціалісти допоможуть Вам з ремонтом практично будь-яких несправностей зв’язних з телефонами, комп’ютерами, ноутбуками чи планшетами. Ми команда, яка працюємо на Комп’ютерному ринку вже більше 10 років. За цей час нам вдалося обслужити величезну кількість клієнтів. Адже наша фірма не тільки займається продажем комп’ютерів, але і виконує специфічні роботи, пов’язані з експлуатацією та налаштуванням комп’ютерів, ноутбуків, смартфонів та планшетів. Також ми займається сервісним обслуговуванням комп’ютерної техніки. Ми пропонуємо організаціям і приватним особам послуги з профілактики, техобслуговування і ремонту купленої раніше техніки.

Ми пропонуємо нашим клієнтам

Цінова політика

Гнучка і чесна цінова політика. Ми завжди говоримо правду клієнтові. На відміну від інших сервісів, нам не потрібно переконливо брехати, заманюючи людей мізерною вартістю робіт.

Досвід роботи

Більше 10 років – стільки часу ми займаємося ремонтом комп’ютерної техніки та налаштуванням. Як наслідок, наш персонал може похвалитися високим рівнем підготовки та великим досвідом роботи.

Співпраця

Ми надаємо віддалену професійну допомогу чи консультацію по телефону, як фізичним так і юридичним особам. Усі види ремонтних робіт будуть виконані нами якісно та оперативно.

Гарантія

На всі види зроблених нами робіт надається фірмова гарантія. Не важливо, чи потрібна Вам комп'ютерна допомога або ремонт комп'ютера - Ви обов'язково отримаєте акт виконаних робіт гарантує якість послуг.

Ми Завжди на зв'язку

Написати в Skype
Написати в Viber
Написати в Telegram
Написати в WhatsApp

Якщо Вам не дуже зручно розмовляти – без проблем у нас є також Skype, Viber, Telegram та WhatsApp​ чи SMS або ви можете замовити зворотній дзвінок.Щоб додати наш контакт проскануйте QR код телефоном.

Замовити зворотній дзвінок

Швидка Віддалена комп’ютерна допомога чи консультація.

Заповніть запит у формі зворотного виклику, вкажіть час коли Вам зручно розмовляти, і один з наших менеджерів зв’яжеться з Вами в указаний час та допоможе з вирішеннями проблем.

Чому саме ми?

Професіонали нашої компанії при встановленні та налаштуванні програм забезпечать безпечну експлуатацію та зручне використання техніки у всіх режимах, запобігають виникнення аварійних ситуацій та розширять функціональний потенціал комп’ютерів. Наша компанія надає широкий спектр послуг з установки та налаштування програмного забезпечення, крім того, Ви отримуєте можливість заощадити свій час і гроші. Завдяки комплексному підходу наша компанія допоможе Вам вирішити якщо не будь-які, то багато питань пов’язані з експлуатацією комп’ютерної техніки. Ми раді кожному клієнту і постараємося виконати будь-яке Ваше замовлення якісно і в строк.

Швидка віддалена допомога це команда, яка професійно займається обслуговуванням та ремонтом цифрової техніки з мінімальними витратами часу. Наші спеціалісти допоможуть Вам з ремонтом практично будь-яких несправностей зв’язних з телефонами, комп’ютерами, ноутбуками чи планшетами.

Контактна інформація

Швидка Віддалена допомога
Допомога з комп’ютером ноутбуком, смартфоном та планшетом в Києві, Львові, Тернополі, Дніпрі, Івано-Франківську, Ужгороді, Полтаві, Херсоні, Одесі та Біля Мене.

Телефон: +38(067)-722-2221
Email: [email protected]

Часи роботи: Пн-Пт 10:00-17:00, Сб, Нд – вихідні

Ми гарантуємо професіоналізм, індивідуальний підхід, оперативне виконання роботи та невисокі ціни на наші послуги online допомоги. Наші фахівці з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання про проблему та методи її усунення. Звертайтеся і оціните переваги бездоганного сервісу та доступних цін.

Зворотній дзвінок

Введіть інформацію про себе

Спеціальна пропозиція!

Хочете отримати вигідні умови?

Залиште Ваш номер телефону та отримаєте спеціальну пропозицію на Віддалену Допомогу, Консультування та Послуги Налаштування Комп'ютерів, Ноутбуків, Телефонів, WiFi роутерів, а також послуги Навчання!