Віддалена Швидка Допомога, виїзд Майстра та Ваш Персональний ІТ-консультант

Агент з ремонту комп'ютерів,
налаштування смартфонів та планшетів

Агент комп’ютерної допомоги – це робота для початківців та професіоналів; для тих, хто хоче багато заробляти чи отримувати суттєвий додатковий дохід при постійній чи частковій зайнятості. Варіанти співпраці залежать від Вашого бажання працювати та заробляти. Плюси цієї роботи в тому, що це робота з вільним графіком і ви самостійно плануєте свій робочий час та скільки і коли Вам працювати. Працювати можна навіть в вихідні дні. Ви самі вирішуєте коли працювати а коли ні.

Робота полягає у проведенні віддаленої консультацій та вирішенні проблем, які виникли в клієнта. Також ми надаємо послуги обслуговування та виїзди до клієнта, якщо віддалено не вдається допомогти йому з його проблемою. Ви самі вибираєте що саме підходить Вам та в якому форматі Ви буде співпрацювати з нами.

Чому з нами вигідно працювати?

Прозорість партнерських відносин

Всі ваші інтереси будуть враховані на рівні з інтересами нашої компанії. Ми завжди відкриті для партнерів та клієнтів.

Вільний графік виконання роботи

У Наших Агентів вільний графік роботи і відповідна оплата праці. Агент сам вирішує, скільки часу працювати та скільки заробляти.

Можливість додаткового заробітку

Ви бажаєте отримати додатковий дохід до основної заробітної плати, або Ви навчаєтесь та бажаєте заробити під час навчання?

Хто ми?

Ми працюємо на Комп’ютерному ринку вже більше 10 років. За цей час нам вдалося обслужити величезну кількість клієнтів. Адже наша фірма не тільки займається продажем комп’ютерів, але і виконує специфічні роботи, пов’язані з експлуатацією та налаштуванням комп’ютерів, ноутбуків, смартфонів та планшетів. Також ми займається сервісним обслуговуванням комп’ютерної техніки. Ми пропонуємо організаціям і приватним особам послуги з профілактики, техобслуговування і ремонту купленої раніше техніки. Послуги комп’ютерної допомоги, яка надана нашими фахівцями, – запорука того, що Ваш пристрій буде швидко продіагностовано, знайдені несправності та проведено його ремонт.

Кого ми шукаємо?

Всіх хто має досвід від одного чи двох років роботи з технікою.

Всіх хто працював в IT підтримці чи має до неї відношення.

Всіх хто хоче мати додатковий заробіток до осовного.

сервіс віддаленої комп’ютерної допомоги

Стати діловим партнером дуже просто!

Заявка

Заповніть форму заявки на нашому сайті. Ми зателефонуємо Вам та оговоримо всі нюанси нашого партнерства.

Перевірка ваших знань

Зв'язуємось з Вами та проводимо інтерв'ю на Ваші комп'ютерні навички та знання в сфері комп'ютерної допомоги

Підписання паперів

Підписуємо з Вами договір по вибраним Вами напрямках та інструктуємо як почати роботу. Також закріплюємо за Вами менеджера який буде Вас консультувати в усіх питаннях.

Зателефонуйте або напишіть нам, якщо Ви вирішили, але ще вагаєтеся надавати віддалені комп’ютерні послуги у Вашому місті та співпрацювати з нами. Ми зацікавленні в співпраці з кваліфікованими майстрами чи компаніями, які можуть відремонтувати, налаштувати та обслуговувати комп’ютерну техніку.

Перші кроки, щоб стати Агентом

Ви знаходитеся і надаєте послуги в:

Інформація про Вас

Коли Вам зручно працювати?

Ваша майстерність та досвід налаштування, ремонту:

Для співпраці Вам будуть потрібні:

1) Кваліфіковані кадри (інженери, адміністратори). Ваш персонал має бути обізнаний в роботі з технікою та її налаштуванням.

2) Комп’ютери чи ноутбуки для доступ до мережі інтернет. Стабільне з’єднання та Швидкісний інтернет (для надання віддалених послуг).

3) Дозвіл на здійснення підприємницької діяльності.

Ми гарантуємо професіоналізм, індивідуальний підхід, оперативне виконання роботи та невисокі ціни на наші послуги online допомоги. Наші фахівці з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання про проблему та методи її усунення. Звертайтеся і оціните переваги бездоганного сервісу та доступних цін.

Введіть інформацію про себе

Спеціальна пропозиція!

Хочете отримати вигідні умови?

Залиште Ваш номер телефону та отримаєте спеціальну пропозицію на Віддалену Допомогу, Консультування та Послуги Налаштування Комп'ютерів, Ноутбуків, Телефонів, WiFi роутерів, а також послуги Навчання!