Меню Закрити

Миколаївська область

Ми завжди поруч з Вами, працюємо у всіх містах України. Діагностику та ремонт проводять професійні спеціалісти, які мають великий досвід роботи.  Зрозуміло, ми надаємо широкий спектр послуг – у нас ви можете замовити комп’ютерні послуги, що стосуються роботи не тільки самих комп’ютерів, але і мобільних телефонів, планшетів, ноутбуків та периферійних пристроїв. Якщо ви придбали в офіс новий принтер, а комп’ютер не хоче його розпізнавати через відсутність драйверів – ми вирішимо і цю проблему та інсталюємо Ваш принтер чи МФУ! Потрібно почистити комп’ютер чи мобільний телефон від вірусів або встановити точку доступу Wi-Fi звертайтеся до нас». Ми все допоможемо та проконсультуємо Вас. Наші фахівці будуть раді віддалено допомогти Вам.

Міста в яких ми часто надаємо віддалену допомогу:

Вирішимо всі ваші проблеми з комп’ютером, ноутбуком, планшетом чи мобільним телефоном. Ваш Телефон, Планшет, Комп’ютер чи Ноутбук нікуди везти не потрібно, всі роботи виконуються у вас вдома (в разі складного ремонту, комп’ютер все-таки доведеться відвезти в майстерню, чи замовити виклик майстра). Надаємо гарантію і підтримку, консультацію по телефону, Viber Skype, Telegram. Також робимо дистанційну настройку вашої техніки по всій території України.

Поширені проблеми наших клієнтів

На даній сторінці зібрані найбільш поширені проблеми, що виникають з ноутбуками, мольними телефонами Apple, мобільними телефонами Android, планшетами Apple, планшетами Android та компютерами. Для замовлення послуг відвідайте наш магазин.

Комп'ютер висне і не завантажується

Установка операційної системи Windows 7/ 8.1/ 10

Проблеми з вірусами?

Встановлення антивірусу, видалення вірусів

Швидко сідає батарея на Android

Встановлення та налаштування програм

Потрібно ліцензійну програму?

Встановлення та налаштування програм

Налаштування принтера

Встановлення локальних та мережевих принтерів

Не підключається інтернет або WI-FI?

Підключення та настройка інтернету чи WI-FI роутера

Відновлення пароля до Apple ID

Допоможемо згадати та зареєструємо вам новий

Ваш Apple IPhone Завис?

Як перегрузити IPhone, та налаштувати все

Програми для роботи і навчання

Установка Office Word / Excel, OpenOffice

Введіть інформацію про себе