Віддалена Швидка Допомога, виїзд Майстра та Ваш Персональний ІТ-консультант

Херсонська область

Ми завжди поруч з Вами, працюємо у всіх містах України. Діагностику та ремонт проводять професійні спеціалісти, які мають великий досвід роботи.  Зрозуміло, ми надаємо широкий спектр послуг – у нас ви можете замовити комп’ютерні послуги, що стосуються роботи не тільки самих комп’ютерів, але і мобільних телефонів, планшетів, ноутбуків та периферійних пристроїв. Якщо ви придбали в офіс новий принтер, а комп’ютер не хоче його розпізнавати через відсутність драйверів – ми вирішимо і цю проблему та інсталюємо Ваш принтер чи МФУ! Потрібно почистити комп’ютер чи мобільний телефон від вірусів або встановити точку доступу Wi-Fi звертайтеся до нас». Ми все допоможемо та проконсультуємо Вас. Наші фахівці будуть раді віддалено допомогти Вам.

Міста в яких ми часто надаємо віддалену допомогу:

Вирішимо всі ваші проблеми з комп’ютером, ноутбуком, планшетом чи мобільним телефоном. Ваш Телефон, Планшет, Комп’ютер чи Ноутбук нікуди везти не потрібно, всі роботи виконуються у вас вдома (в разі складного ремонту, комп’ютер все-таки доведеться відвезти в майстерню, чи замовити виклик майстра). Надаємо гарантію і підтримку, консультацію по телефону, Viber Skype, Telegram. Також робимо дистанційну настройку вашої техніки по всій території України.

Поширені проблеми наших клієнтів

На даній сторінці зібрані найбільш поширені проблеми, що виникають з ноутбуками, мольними телефонами Apple, мобільними телефонами Android, планшетами Apple, планшетами Android та компютерами. Для замовлення послуг відвідайте наш магазин.

Комп'ютер висне і не завантажується

Установка операційної системи Windows 7/ 8.1/ 10

Проблеми з вірусами?

Встановлення антивірусу, видалення вірусів

Швидко сідає батарея на Android

Встановлення та налаштування програм

Потрібно ліцензійну програму?

Встановлення та налаштування програм

Налаштування принтера

Встановлення локальних та мережевих принтерів

Не підключається інтернет або WI-FI?

Підключення та настройка інтернету чи WI-FI роутера

Відновлення пароля до Apple ID

Допоможемо згадати та зареєструємо вам новий

Ваш Apple IPhone Завис?

Як перегрузити IPhone, та налаштувати все

Програми для роботи і навчання

Установка Office Word / Excel, OpenOffice

Часті питання та відповіді

Так звичайно. Наші фахівці проведуть повну діагностику вашого комп’ютера і здійснять якісний ремонт комп’ютера, який допоможе йому ще довго і стабільно працювати. Ремонт комп’ютерів, ремонт моніторів, комп’ютерна допомога будь-якої складності, від перевстановлення windows до заміни складових частин комп’ютера в замовника. Крім того ми пропонуємо послугу терміновий ремонт комп’ютера. Ремонт та налаштування комп’ютерів проводиться відповідно до побажань клієнта, який має можливість домовлятися з нашим спеціалістом під час проведення огляду.
Так, Звісно. Наші спеціалісти пропонують професійну настройку чи ремонт ноутбука і інсталяцію будь-якого програмного забезпечення для вашого ПК. Іноді власник ноутбука отримує його з магазину з уже встановленими операційками Windows і з низкою програм, представлених в ознайомлювальних версіях. Тож тут вам необхідно буде частково налаштувати ноутбук: видалення непотрібних для вас програм та встановлення додаткового програмного забезпечення, продовження терміну дії потрібного вам ПО. Налагодження та оптимізація операційної системи і відключення ряду непотрібних функцій можуть також істотно вплинути на продуктивність ноутбука при його подальшому використанні.
Так. Ми спеціалізується на ремонті та налаштуванні мобільних телефонів всіх марок. Наші майстри справжні знавці своєї справи і постійно підвищують свою кваліфікацію. Ми не завищуємо ціни на ремонт Apple чи Android.
Вартість послуг залежить від обраного ремонту чи послуги налаштування, а також від типу надання послуги: віддалено або виїзд спеціаліста по місту. Ціни вказані на нашому сайті на сторінці "Ціни", а також на сторінці товару чи послуги. Якщо у вас є питання - не соромтеся, задавайте їх за нашими телефонами або через контактні форми на сайті! Ви не знайшли потрібної послуги чи наші ціни більші ніж в конкурентів? Звертайтеся, ми запропонуємо Вам індивідуальну пропозицію від якої Ви не відмовитеся. З нами завжди можна домовитися :)
За допомогою програми Teamviewer для віддаленого підключення Наш технічний спеціаліст усуне проблеми з Вашою технікою чи здійснить налаштування на вашому комп’ютері, ноутбуці чи мобільному телефоні при цьому Ви бачите абсолютно все на вашому екрані і спостерігаєте за тим, що він робить. Але інколи проблему неможливо вирішити повністю дистанційно без Вашої допомоги, в таких випадках наш технік попросить Вас допомогти йому і виконати його вказівки. Наприклад, для успішного налаштування WiFi роутера чи точки доступу може знадобитися від Вас допомога у виключенні та включенні WiFi, можливо необхідно буде підключити чи відключати кабель в роз’єм LAN/WAN тощо. Отже, більшість проблем в роботі вашого комп’ютера, ноутбука чи мобільного телефону можна вирішити дистанційно через Інтернет. Вам не потрібно шукати сервіс та відразу везти комп’ютер чи ноутбук в сервіс або викликати майстра. Для вирішення проблем з вашою технікою Вам лише потрібно зв’язатися з нами зателефонувавши або оформивши заявку і наші спеціалісти проконсультують Вас та вирішать Вашу проблему дистанційно.

Ми надаємо повний спектр послуг допомоги та налаштування як юридичним, так і фізичним особам в Вашій області. Наші послуги включають установку будь-якого програмного забезпечення, включаючи операційну систему та його налаштування . А також організацію підключення до інтернету, проведення офісних локальних мереж, налагодження серверів, ремонт та профілактичні роботи по відношенню до комп’ютерної техніки, мобільних телефонів, планшетів.

Введіть інформацію про себе

Спеціальна пропозиція!

Хочете отримати вигідні умови?

Залиште Ваш номер телефону та отримаєте спеціальну пропозицію на Віддалену Допомогу, Консультування та Послуги Налаштування Комп'ютерів, Ноутбуків, Телефонів, WiFi роутерів, а також послуги Навчання!