Віддалена Швидка Допомога, виїзд Майстра та Ваш Персональний ІТ-консультант

Абонентське обслуговування невеликих організацій, малого та середнього бізнесу

Абонентське обслуговування приватних осіб і невеликих організацій, представників малого і середнього бізнесу – це ефективний спосіб економії коштів. Раціональне використання ресурсів – позаштатний системний адміністратор – це рішення від нашої компанії «KOmP – Швидка Віддалена Допомога»! Безліч компаній на сьогоднішній день передають управління всіма технічними питаннями IT-фахівцям, що мають багатий досвід роботи в цьому напрямку. Інакше кажучи, вони користуються аутсорсинговими послугами IT-компаній. IT аутсорсинг – це передача функцій з управління інформаційною структурою свого підприємства іншому виконавцю на основі договору, за певну плату. За допомогою ІТ аутсорсингу компанії отримують можливість зосередити персонал та фінансові ресурси на профільних напрямках діяльності компанії.

Список послуг , який включає аутсорсинг інформаційних технологій , є досить широким. Компанії інтегратори можуть надавати як окремі IT послуги так і комплексний IT аутсорсинг. Комплексне надання IT послуг – найбільш вигідний варіант, так як в цьому випадку клієнтові потрібно тільки надати доступ до інфраструктури, а всі роботи з обслуговування беруть на себе наші досвідчені фахівці.

Аутсорсинг ит послуг має безліч переваг:

 • Зменшення витрат на утримання власних служб – зменшення витрат на заробітну плату, на техніку та необхідне програмне забезпечення;
 • Суворе дотримання термінів надання ІТ послуг і виконання всіх погоджених робіт;
 • Значна економія часу завдяки залученню висококваліфікованих фахівців , які надають ІТ послуги;
 • Комплексне обслуговування завжди менш витратне, ніж виконання IT послуг окремо.

Укладаючи договір на надання послуги «Абонентське обслуговування» ви отримуєте надійну роботу всієї комп’ютерної техніки. Наш фахівець, закріплений за вами, проведе ремонт ноутбуків, ремонт комп’ютерів та комп’ютерного обладнання; встановлення та налаштування програм, операційної системи і антивірусного програмного забезпечення; забезпечить безперебійну і повноцінну роботу в Інтернеті і локальних мережах; справить резервне копіювання інформації, а також відновить дані і захистить їх від несанкціонованого доступу. І все, за фіксованою ціною.

Велика перевага полягає ще і в тому , що якість послуг аутсорсингу комп’ютерів завжди значно вище, ніж якість послуг, що надаються власним ІТ- відділом або одним штатним системним адміністратором. Адже компанія, яка надає аутсорсингові послуги, постійно розвивається, шукає нові рішення. Конкуруючи з іншими фірмами, вона постійно підвищує якість надання своїх послуг, вдосконалює методи роботи, покращує обслуговування мереж . Крім того, вона діє на основі договору.

Наша компанія надає послуги IT аутсорсингу і займається вирішенням всіх питань по роботі IT інфраструктури компанії клієнта :

 • розробкою і впровадженням комплексних IT рішень;
 • оптимізацією та модернізації IT інфраструктури компанії замовника;
 • забезпеченням безперебійної роботи комп’ютерної та периферійної техніки;
 • усуненням неполадок в мінімальні терміни;
 • прогнозуванням виникнення несправностей і проведенням профілактичних робіт для їх запобігання ;
 • організацією корпоративної глобальної та локальної мережі;

IT аутсорсинг має безліч переваг в порівнянні з власним ІТ відділом. ІТ аутсорсинг дозволяє керівникам і співробітникам зосередитися на вирішенні профільних завдань і не відволікатися на поточні проблеми, пов’язані з комп’ютерним обслуговуванням. За допомогою ІТ аутсорсингу можна значно економити на непрямих витратах (оренда офісу, амортизація техніки, вдосконалення ПЗ, підвищення кваліфікації співробітників та ін). Це пов’язано з тим, що витрати на аутсорсинг інформаційних систем і аудит чітко виділені, їх легко спрогнозувати.

Абонентське обслуговування від компанії «KOmP Systems» це:

 • Наш фахівець, закріплений за вами;
 • Повний спектр послуг;
 • Віддалене налаштування та консультування;
 • Запланований виїзд (якщо ми надаємо послуги у Вашому регіоні);
 • Терміновий виїзд, в будь-який час (якщо ми надаємо послуги у Вашому регіоні);
 • Телефонні консультації;
 • Надійна робота всієї комп’ютерної техніки.

Ми пропонуємо адекватні ціни, на технічне обслуговування комп’ютерів, в яких ви можете переконатися, переглянувши тарифну сітку на Абонентське обслуговування. Для більш точного розрахунку зателефонуйте за номером гарячої лінії та повідомте більш детальну інформацію – кількість комп’ютерів, серверів, оргтехніки та ваші побажання.

Віддалене обслуговування
Віддалене обслуговування дозволяє підключатися через Інтернет і негайно відреагувати на проблему, вирішивши її в режимі реального часу; гарантує постійний моніторинг стану серверів і техніки; забезпечує широкий спектр консультацій з питань, пов’язаних з експлуатацією та обслуговуванням устаткування та програмного забезпечення; дає можливість вирішення планових завдань без приїзду інженера на місце експлуатації техніки.

Увага! При оформленні заявки на сайті Вас чекає знижка – на перший місяць!

Перевагою є також можливість корекції суми договору залежно від економічного стану компанії – кількість і обсяг послуг можна змінити. Це сприяє зниженню цін і скорочення витрат , що з системним адміністратором зробити набагато складніше. Наша компанія надає якісні послуги ІТ аутсорсингу. Ми в мінімальні терміни усуваємо будь-які неполадки і пропонуємо дуже приємні ціни! Отримайте безкоштовну консультацію про ІТ-аутсорсингу в Києві, Львові, Рівному, Тернополі, Луцьку, Івано-Франківську, Вінниці, Хмельницькому, Ужгороді, Черкасах, Житомирі, Сумах, Миколаєві, Полтаві, Чернігові, Чернівцях та по Україні. Телефонуйте нам чи напишіть нам листа і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

Схожі публікації

Введіть інформацію про себе

Спеціальна пропозиція!

Хочете отримати вигідні умови?

Залиште Ваш номер телефону та отримаєте спеціальну пропозицію на Віддалену Допомогу, Консультування та Послуги Налаштування Комп'ютерів, Ноутбуків, Телефонів, WiFi роутерів, а також послуги Навчання!