Віддалена Швидка Допомога, виїзд Майстра та Ваш Персональний ІТ-консультант

Збирання комп’ютера під замовлення

Компанія KOmP Systems пропонує вам скористатися послугою “Складання комп’ютерів(серверів) на замовлення”. Наші фахівці допоможуть підібрати окремі компоненти майбутньої системи, попередить про можливі помилки несумісності обладнання заздалегідь, передбачить можливість модернізації в майбутньому. Вам будуть доступні будь-які, технічно можливі конфігурації комп’ютера. Часто дуже важко знайти модель готової зборки, яка задовольнить ваші потреби. Тим більше, що це вимагає багато вільного часу і спеціальних знань. Потрібно враховувати, що комп’ютер повинен бути орієнтований на завдання, які на ньому збираються вирішувати в кожному конкретному випадку, і щоб ціна відповідала можливостям покупця. Так само важливо відразу ж збирати комп’ютер з урахуванням можливостей подальшої модернізації, інакше комп’ютер застаріє через 1-2 роки і перестане бути корисним при вирішенні Ваших задач. Знайти оптимальне рішення – завдання непросте. Тому краще довіритися професіоналам. При зверненні до «KOmP Systems», вам будуть доступні будь-які, технічно можливі конфігурації комп’ютерів, наш фахівець підбере як окремі компоненти системи, так і всю систему цілком. Всі комплектуючі  перевіряються сумісність.

Складання комп’ютерів на замовлення включає:

 • Визначення оптимальної конфігурації комп’ютера(серверу)  і способів модернізації.
 • Підбір комплектуючих з урахуванням вимог і побажань клієнта.
 • Спеціальні знижені ціни на деякі з комплектуючих.
 • Підключення та налаштування додаткових або периферійних пристроїв.
 • Встановлення операційної системи та додаткового програмного забезпечення.
 • Надання гарантії на зібрану конфігурацію комп’ютера.

Вибір комп’ютера є досить важливим етапом перед його купівлею, до якого потрібно дуже серйозно підходити. Необхідно підбирати різну конфігурацію комп’ютера в залежності від того, для яких цілей цей комп’ютер потрібно. Тільки в цьому випадку можна розраховувати на комфортну роботу і на те, що комп’ютер буде надійно служити вам довгий час.Комп’ютери, складання яких було виконано за індивідуальним замовленням, значно відрізняється від комп’ютерів стандартних моделей, які представлені в магазинах. У випадку індивідуальної зборки ви зможете самі контролювати, які складові частини будуть у вашому комп’ютері, а не будете купувати рекомендований продавцем магазину комп’ютер через пару цікавих параметрів. Крім того, якщо при індивідуальній збірці комп’ютера ви самі будете вибирати його складові частини, ви зможете таким чином контролювати та його ціну.

Фахівці нашої компанії допоможуть вам підібрати оптимальний варіант зборки комп’ютера, виходячи з ваших запитів і вашого бюджету. Ми гарантуємо вам високу якість роботи, в результаті чого комп’ютер буде працювати без перебоїв дуже довго, а завдяки правильному підбору складових частин нашими професіоналами, ви можете розраховувати на ефективну і продуктивну роботу комп’ютера. При цьому ви будете отримувати задоволення від музики, ігор та перегляду фільмів чи роботи на ньому.

На все встановлене обладнання і комп’ютер в цілому, KOmP Systems надає гарантію і забезпечує професійне гарантійне і післягарантійне обслуговування. Вас порадують приємні ціни на комп’ютерну техніку та комплектуючі які підберуть для Вас наші спеціалісти.

Хочемо звернути вашу увагу на те, що ми працюємо тільки з перевіреними і високоякісними комплектуючими найбільш відомих у всьому світі виробників. Нижче ви можете ознайомитися з різними конфігураціями комп’ютерів, призначених для різних цілей. Під час замовлення ви завжди можете змінити параметри, щоб вони відповідали вашим потребам. У випадку замовлення «під ключ» окрім докладного обговорення і оптимізації вартості техніки, здійснюється не тільки збірка комп’ютера, але і його тестування. Також фахівці допоможуть встановити на машину програмне забезпечення (ліцензійне) на вибір клієнта. В обов’язковому порядку комп’ютерні блоки проходять тестування на сумісність, оскільки при компонуванні складних і енергоємних машинах важливо досконально перевірити виріб. На всі системні компоненти, які беруть участь в складанні комп’ютера, надається гарантія виробника або постачальника.

Часто потрібні послуги по експрес-складання комп’ютерів, які можуть бути надано протягом доби. Компанія KOmP Systems надає послуги з розробки індивідуальних конфігурацій на високому професійному рівні.

Збірка комп’ютерів на замовлення включає:

 • Підбір необхідної конфігурації комп’ютера і способів модернізації.
 • Підбір комплектуючих з урахуванням потреб клієнта.
 • Оптимальні ціни на необхідні комплектуючі.
 • Встановлення та налаштування додаткових внутрішніх і зовнішніх пристроїв.
 • Встановлення та налагодження операційної системи та додаткового програмного забезпечення.
 • Тестування та настроювання зібраного комп’ютера.
 • Надання гарантії на комплектуючі зібраного комп’ютера.

Наша фірма займається не тільки консультуванням та обслуговуванням комп’ютерів, ми також пропонуємо послуги – складання комп’ютерів на замовлення. Якщо Вам необхідно придбати комп’ютер, який підійде під всі ваші потреби, але ви не знаєте, яка саме конфігурація вам необхідна, зверніться до нас і ми допоможемо вам у правильному виборі комп’ютера. Звернувшись до нас, Ви отримаєте безкоштовну професійну консультацію і заощадите час та кошти. Якщо ви не володієте спеціальними знаннями і не сильні в термінології, наші фахівці пояснять вам, з чого складається комп’ютер і допоможуть вам підібрати потрібну конфігурацію.

Наші фахівці підберуть для вас комплектуючі майбутнього комп’ютера таким чином, щоб його продуктивність була максимальною. Швидкість роботи комп’ютера залежить саме від збалансованої конфігурації, саме від правильного підбору комплектуючих буде залежати швидкодію системи. Наш фахівець пояснить, як уникнути несумісності обладнання, передбачить можливість модернізації комп’ютера в майбутньому. Також пропонуємо Вам досить поширену послугу Апгрейд або модернізація комп’ютера – це заміна застарілих комплектуючих на нові, більш функціональні. Це відмінний спосіб зробити ваш комп’ютер сучасним за доступною ціною. Щоб ви не обрали – індивідуальну збірку комп’ютера під замовлення або модернізацію старого, наші фахівці допоможуть вам вибрати необхідні комплектуючі, проведуть апгрейд або зберуть новий комп’ютер. Ви можете бути впевнені, що тепер ваш ПК впорається з усіма завданнями.

Викликати спеціаліста або дізнатися більш детальну інформацію про складання комп’ютерів Ви можете, зателефонувавши за телефоном, або на нашому сайті вибрати купити послугу збирання комп’ютера.

Введіть інформацію про себе

Спеціальна пропозиція!

Хочете отримати вигідні умови?

Залиште Ваш номер телефону та отримаєте спеціальну пропозицію на Віддалену Допомогу, Консультування та Послуги Налаштування Комп'ютерів, Ноутбуків, Телефонів, WiFi роутерів, а також послуги Навчання!