Віддалена Швидка Допомога, виїзд Майстра та Ваш Персональний ІТ-консультант

Ліцензійне Програмне забезпечення

У сучасних умовах ведення бізнесу без використання новітніх досягнень у сфері інформаційних технологій вже не представляється можливим. На підприємствах комп’ютеризуються технологічні та комунікаційні процеси, діловодство максимально переводиться в електронний формат. Щодня з’являються потреби в новому програмному забезпеченні, але не завжди пошук рішень, що задовольняють ці потреби, лежить в правовому полі.

Почастішали останнім часом випадки раптових перевірок суб’єктів господарювання на наявність неліцензійного програмного забезпечення стали логічним наслідком ситуації, що склалася . Часто керівники підприємств навіть не підозрюють про те, що на офісних комп’ютерах встановлено контрафактне програмне забезпечення . На жаль , багато з них виявляються непідготовленими до таких перевірок. Отже, щоб бути готовим до подібних перевірок керівник підприємства, перш за все, повинен мати напоготові документи, що підтверджують законність використання програмного забезпечення. Такими є ліцензійний договір або ліцензія на використання програмного забезпечення.

Програмне забезпечення, подібно до інших об’єктів інтелектуальної власності, таких, як музичні та літературні твори, захищене від несанкційованого копіювання законами про авторські права. Закони про авторські права передбачають збереження за автором програмного забезпечення деяких виключних прав, одне з яких — право на виробництво копій програмного забезпечення.

При придбанні програмного забезпечення ви, насправді, придбаєте ліцензію, яка дає вам право на використання цього ПЗ. Умови використання програмного забезпечення (наприклад, можливість перенесення на інший ПК, право використання попередніх версій) фіксуються в угоді, яка супроводжує при отриманні продукту. Найрозповсюдженіший варіант такої угоди — «Ліцензійна угода кінцевого користувача». Вона супроводжує продукти, що постачаються разом з новими комп’ютерами (OEM) або окремо в роздрібному продажу (коробкова версія) і частіше за все доступна в електронному вигляді та відображається під час першого запуску продукту. Користувач повинен погодитися з її умовами перед встановленням програмного забезпечення. Ознайомитися з правилами використання деяких OEM або коробкових версій програмного забезпечення до його придбання можна на сторінці виробника. Якщо продукт придбано за однією з програм корпоративного ліцензування, то діють права використання програмного забезпечення Microsoft, наведені в документах «Ліцензійні права на використання продуктів Microsoft» та «Список продуктів Microsoft». Ці документи разом з текстом корпоративної угоди, в межах якої придбавається ПЗ, визначають умови використання такого програмного забезпечення.

Наша компанія надає клієнтам виключно ліцензійне програмне забезпечення (ПЗ). Воно допоможе не тільки забезпечити інформаційну безпеку Вашої компанії і надійну роботу всієї локальної мережі, але і вбереже Вас від невиправданих ризиків і зайвих витрат, адже штрафують тільки за неліцензійний продукт. Ми допоможемо Вам обрати вигідну програму для ліцензування Вашого програмного забезпечення. Також, допоможемо підняти та налаштувати на Вашому підприємстві систему Active Directory, яка не лише надасть змогу контролювати використання програмного забезпечення, але й зменшить витрати на підтримку та адміністрування комп’ютерної мережі підприємства.

Переваги використання ліцензійного продукту

При роботі з ліцензійним програмним забезпеченням Вам також гарантована кваліфікована підтримка розробника. Крім того, Ви отримуєте можливість безкоштовно завантажувати оновлення ПЗ і тестувати нові програми розробників. Використання ліцензійного ПЗ вбереже Ваш бізнес від зайвого інтересу юристів та організацій з охорони інтелектуальної власності, а також забезпечить Вам повагу партнерів – Ви не економите на веденні справ і використовуєте для цього тільки законні методи. Наша компанія готова надати Вам послуги не тільки з установки ліцензійного програмного забезпечення, а й на його замовлення за розумними цінами. Це абсолютно легально, тому безпечно як для нашої репутації, так і для Вашого бізнесу і устаткування. Ми гарантуємо оперативне вирішення всіх питань, повну конфіденційність, якісне надання послуг і виняткову увагу до Вас.

Пишіть чи Дзвоніть та розповідайте, що Вам потрібно ліцензувати? Ми Вам передзвонимо і підберемо для Вас найкраще Програмне забезпечення! Наші спеціалісти професійно та якісно проведуть встановлення та підберуть потрібний пакет для ліцензування, здійснять налаштування та забезпечать сервісне обслуговування ліцензійних систем з урахуванням індивідуальних вимог клієнта. Для замовлення Ліцензування Програмного Забезпечення чи уточнення всіх деталей телефонуйте чи замовляйте послугу в нас на сайті.

Схожі публікації

Введіть інформацію про себе

Спеціальна пропозиція!

Хочете отримати вигідні умови?

Залиште Ваш номер телефону та отримаєте спеціальну пропозицію на Віддалену Допомогу, Консультування та Послуги Налаштування Комп'ютерів, Ноутбуків, Телефонів, WiFi роутерів, а також послуги Навчання!