Меню Закрити

Підключення iPhone до комп’ютера

Як підключити iPhone до комп’ютера? Для того щоб повною мірою користуватися всіма функціями Apple iPhone його доведеться підключити до комп’ютера. Так і є, будь-який новоспечений користувач айфона в особі школяра або навіть президента колись вперше задається питанням – Як підключити iPhone до комп’ютера? Справа в тому, що на сьогоднішній день практично всі сучасні телефони залежать від комп’ютера, тому що він допомагає заповнити пристрій необхідним мультимедіа контентом. Думаю, з розвитком телекомунікацій телефони стануть більш самостійними і потреба в такому підключенні зникне.

Підключення iPhone до комп’ютера проводитися за допомогою штатного USB-кабелю, що йде в стандартній комплектації телефону. Комп’ютер повинен бути оснащений інтерфейсом USB 2.0, до цього гнізда підключаємо кабель, потім підключаємо сам iPhone. Після підключення айфона до комп’ютера користувачі Windows можуть зайти в «Мій комп’ютер», тут телефон повинен з’явитися у вигляді цифрової камери. Якщо пристрій з’явився, то можна скопіювати відзняті фото та відео матеріали з iPhone в комп’ютер, на сьогоднішній день це єдина доступна функція, що не вимагає додаткового програмного забезпечення.

Всі інші можливості iPhone здійснюються за допомогою програми iTunes, яка вміє виконувати синхронізацію і дозволяє виконувати такі дії:

  • Встановлювати ігри та програми
  • Закачувати музику
  • Завантажувати фото
  • Створювати та встановлювати рінгтони
  • Синхронізувати контакти
  • Записувати відео
  • Переносити книги

Перерахований вище список функцій iTunes є основним, але є й інші можливості, з якими стикаються користувачі, що підключили iPhone до комп’ютера. Крім iTunes є й інші сторонні файлові менеджери iPhone, серед яких можна виділити iFunBox, функції якого іноді можуть бути корисні.
Не відключайте iPhone від комп’ютера при виконанні синхронізації, якщо потрібно терміново відключити телефон в момент синхронізації, потягніть слайд, скасувавши синхронізацію, а потім відключайте телефон від ПК. Ось і все про те як підключити iPhone до комп’ютера.

Схожі публікації

Введіть інформацію про себе