Установка антивіруса

Кожному комп’ютеру в будинку або офісі, в науковій установі чи іншому приміщенні, потрібен потужний антивірус, який би захищав всі найважливіші бази даних від вірусних заражень. Потрібна установка антивірусної програми, щоб віруси не вразили операційну систему Windows, і не віддалилися існуючі дані. Віруси – дуже страшна і небезпечна річ, і якщо запустити заразливий процес, то можна позбутися всіх файлів. Користувачі ПК часто самі не усвідомлюють, що підхопили віруси, наприклад, з ресурсів інтернет мережі. Тому легко і ненав’язливо можуть заражати свій комп’ютер, не помічаючи процесу породження. Зате результат видно завжди ! Наша компанія пропонує вам послугу «Установка антивірусу». Вона допоможе безпечно працювати в інтернеті та з різними носіями інформації більш і підтримуватиме бажаний рівень роботи ПК. Правильно встановлений і налаштований антивірус є гарантом безпечної роботи. Найголовніше, що потрібно зробити, перш за все – це встановити на комп’ютер антивірусний захист. Такий захист здійснюється на основі самих вірусів, в кожній антивірусній програмі працює величезна база антивірусних систем, які вміють боротися з інфекцією, що проникає в комп’ютер. Антивірусні програми існують для того, щоб комп’ютер перебував у повній безпеці; вони як вартові, завжди стоять на своєму посту і охороняють територію від вірусних проникнень.

Небезпека комп’ютерних вірусів

З кожним роком чисельність комп’ютерних вірусів зростає. Зловмисники навчилися з злому комп’ютера витягувати комерційну вигоду. Якщо раніше віруси могли завдати порівняно нешкідливий шкоду, то сьогодні об’єкти атаки в операційній системі стали більш цінними. Навіть якщо у Вашому комп’ютері не міститься комерційна інформація, запущений заразливий процес може призвести до втрати всіх даних які зберігаються на комп’ютері. Користувачі часто не помічають, що їхній комп’ютер зазнав атаки вірусів. Однак, результат рано чи пізно стане видний. Ознаки зараження можуть проявлятися в повільній роботі комп’ютера, зникнення папок на жорсткому диску або робочому столі, зникнення ярликів і блокуванням операційної системи в цілому.

Вибір Антивірусу

Антивірус має бути встановлений на кожному комп’ютері. Багато антивірусів добре зарекомендували себе, але ідеальної захисту для комп’ютера не існує. Вибір антивірусної програми завжди залишається за користувачем ПК. Ліцензійний антивірус можна встановити лише на певний строк. Коли термін закінчиться, ліцензію на використання подальшої підтримки оновлень необхідно продовжити. В іншому випадку антивірусна програма перестане дізнаватися про нові віруси і Ваш комп’ютер буде схильний вірусним атакам. Установка антивіруса допоможе захистити ноутбуки, комп’ютери, нетбуки, планшети, флеш карти, жорсткі диски, ОС Windows, що знаходяться в Віндовс файлові дані, програми від зараження вірусами. Ми пропонуємо Вам установку як платних антивірусних програм так і безкоштовних антивірусів.

Установка платних антивірусів:

  • AVG
  • Esset Nod 32
  • Bitdefender
  • Symantec

Установку безкоштовних антивірусів

  • Avira
  • Avast
  • McAfee

Так, багато хто знає, що запобігти проникненню вірусів може антивірусна програма. Але яка? Як її підібрати і встановити? Люди, часом, намагаються підбирати ключі до офіційних версій антивірусів, навіть не здогадуючись, що можуть підчепити горезвісний вірус. Наші спеціалісти нададуть Вам повний комплекс послуг по виявленню і лікуванню вірусів, встановлення антивірусного програмного забезпечення для захисту комп’ютерів, ноутбуків, планшетів та мобільних телефонів від шкідливих програм. З нами Ви перестанете постійно думати про віруси. Ми зробимо все, для того щоб Ви могли спокійно використовувати свій комп’ютер, ноутбук, планшет чи телефон.

Потрібна консультація? У Вас Виникли питання, чи ви хочете викликати майстра чи запитати пораду через віддалену допомогу? Ми підберемо для Вас найкраще антивірусне програмне забезпечення! Наші спеціалісти професійно та якісно проведуть видалення вірусів чи встановлення антивірусу на компютер, ноутбук, планшет чи телефон і здійснять налаштування та забезпечать сервісне обслуговування з урахуванням індивідуальних вимог клієнта. Збережуть Ваші цінні дані та забезпечать їх надійний захист від вірусів. Для замовлення послуги чи уточнення всіх деталей телефонуйте чи замовляйте послугу на сайті.

Схожі публікації

Введіть інформацію про себе

Спеціальна пропозиція!

Хочете отримати вигідні умови?

Залиште Ваш номер телефону та отримаєте спеціальну пропозицію на Віддалену Допомогу, Консультування та Послуги Налаштування Комп'ютерів, Ноутбуків, Телефонів, WiFi роутерів, а також послуги Навчання!