Меню Закрити

Установка MacOS X

Програмне забезпечення кожного Mac розроблено тією ж компанією, яка його створила. Тому ви отримуєте систему, в якій все ідеально працює разом. Незважаючи на всю її надійність, іноді все-таки перевстановлення MacOS Х чи MacOS Mojave просто необхідна. Це буває у випадках, якщо у вас сильно тормозить комп’ютер від того, що операційна система перевантажена. Також це потрібно зробити, якщо стався програмний збій або виявилися пошкоджені системні файли, після виходу з ладу жорсткого диска або у зв’язку з необхідністю встановити іншу версію Мас ОС чи необхідності оновлення MacOS на новішу версію.

Як і High Sierra (OS X 10.13) минулого року, і Sierra (OS X 10.12) до цього року, Apple рекламує Mojave як серйозне оновлення системи, це, тим не менш він не такий простий в установці. Але, як і будь-яке інше велике оновлення до OS X, є декілька речей, які ви повинні зробити, перш ніж робити оновлення, чи перевстановку щоб переконатися, що ваш Mac буде працювати після оновлення.
Що потрібно зробити:
Нова версія OS X підтримує будь-який Mac, який працює з Mountain Lion і вже виконується OS X 10.6.8 або пізнішої версії. Ось список сумісних моделей:

  • MacBook (на початку 2015 року або пізніше)
  • MacBook Air (середина 2012 року чи новіша версія)
  • MacBook Pro (середина 2012 року або новіше)
  • Mac mini (наприкінці 2012 року або пізніше)
  • iMac (наприкінці 2012 року або пізніше)
  • iMac Pro (2017)
  • Mac Pro (в кінці 2013 року, а також у середині 2010 та середині 2012 року з моделями з металевим GPU)

(Зауважимо, що в той час як всі вищеперелічені комп’ютерів можна встановити MacOS X, деякі функції, такі як Power Nap, AirPlay і AirDrop, мають більш суворі вимоги.)
Apple також говорить, що ви повинні, мати принаймні 2 Гб оперативної пам’яті, але з нашого досвіду, ви мусите мати принаймні 4 Гб. Якщо у вас є тільки 2 Гб встановленої, а особливо якщо у вас є тільки 1GB пам’яті ви повинні розглянути модернізацію пристрою, якщо це можливо з вашого конкретної моделі Mac, перед установкою MacOS X.

Точно так само, Apple, стверджує, що ви повинні мати принаймні 8 Гб вільного місця на диску вашого Mac, щоб встановити серйозне оновлення OS X, але ми рекомендуємо використовувати від 15GB до 20GB вільного простору на диску. Звертайтеся до Нас і ми допоможемо Вам з Встановкою та перевстановкою MacOS на вашому MacBook чи iMac.

Схожі публікації

Введіть інформацію про себе