Установка MacOS X

Ваш Персональний IT- консультант та Віддалене налаштування всіх Ваших пристроїв, Установка Mac OS

Програмне забезпечення кожного Mac розроблено тією ж компанією, яка його створила. Тому ви отримуєте систему, в якій все ідеально працює разом. Незважаючи на всю її надійність, іноді все-таки перевстановлення MacOS Х чи MacOS Mojave просто необхідна. Це буває у випадках, якщо у вас сильно тормозить комп’ютер від того, що операційна система перевантажена. Також це потрібно зробити, якщо стався програмний збій або виявилися пошкоджені системні файли, після виходу з ладу жорсткого диска або у зв’язку з необхідністю встановити іншу версію Мас ОС чи необхідності оновлення MacOS на новішу версію.

Як і High Sierra (OS X 10.13) минулого року, і Sierra (OS X 10.12) до цього року, Apple рекламує Mojave як серйозне оновлення системи, це, тим не менш він не такий простий в установці. Але, як і будь-яке інше велике оновлення до OS X, є декілька речей, які ви повинні зробити, перш ніж робити оновлення, чи перевстановку щоб переконатися, що ваш Mac буде працювати після оновлення.
Що потрібно зробити:
Нова версія OS X підтримує будь-який Mac, який працює з Mountain Lion і вже виконується OS X 10.6.8 або пізнішої версії. Ось список сумісних моделей:

  • MacBook (на початку 2015 року або пізніше)
  • MacBook Air (середина 2012 року чи новіша версія)
  • MacBook Pro (середина 2012 року або новіше)
  • Mac mini (наприкінці 2012 року або пізніше)
  • iMac (наприкінці 2012 року або пізніше)
  • iMac Pro (2017)
  • Mac Pro (в кінці 2013 року, а також у середині 2010 та середині 2012 року з моделями з металевим GPU)

(Зауважимо, що в той час як всі вищеперелічені комп’ютерів можна встановити MacOS X, деякі функції, такі як Power Nap, AirPlay і AirDrop, мають більш суворі вимоги.)
Apple також говорить, що ви повинні, мати принаймні 2 Гб оперативної пам’яті, але з нашого досвіду, ви мусите мати принаймні 4 Гб. Якщо у вас є тільки 2 Гб встановленої, а особливо якщо у вас є тільки 1GB пам’яті ви повинні розглянути модернізацію пристрою, якщо це можливо з вашого конкретної моделі Mac, перед установкою MacOS X.

Точно так само, Apple, стверджує, що ви повинні мати принаймні 8 Гб вільного місця на диску вашого Mac, щоб встановити серйозне оновлення OS X, але ми рекомендуємо використовувати від 15GB до 20GB вільного простору на диску. Звертайтеся до Нас і ми допоможемо Вам з Встановкою та перевстановкою MacOS на вашому MacBook чи iMac.

Схожі публікації

Введіть інформацію про себе

Спеціальна пропозиція!

Хочете отримати вигідні умови?

Залиште Ваш номер телефону та отримаєте спеціальну пропозицію на Віддалену Допомогу, Консультування та Послуги Налаштування Комп'ютерів, Ноутбуків, Телефонів, WiFi роутерів, а також послуги Навчання!