Віддалена Швидка Допомога, виїзд Майстра та Ваш Персональний ІТ-консультант

Установка Windows

Windows – операційна система, встановлена ​​на більшості сучасних комп’ютерів. Правильна установка OC є необхідною умовою для максимально ефективної вашого комп’ютера.

Наші спеціалісти спеціалізуються на установці операційної системи Windows. Ми надаємо комплекс послуг з активації та налаштування програми. У нас можна замовити установку Windows XP, Vista, 7, 8 та 10. Ми НЕ ПРАЦЮЄМО з піратським софтом, а використовуємо виключно ліцензійні програми. Всі версії операційної системи повністю перевірені і чудово працюють.

Особливості операційних систем сімейства Windows

ОС Windows ХР вийшла в 2001 році і зрізу ж завоювала всесвітню популярність. Операційна система адаптована для приватних осіб і робочого використання. Для комерційних організацій була випущена версія Professional, а приватні користувачі можуть придбати менш дороге видання Home. До переваг даної ОС відноситься привабливий інтерфейс, високий захист і швидкість роботи. До того ж операційна система відрізняється відносно скромними системними вимогами. Однак на сьогоднішній день розробники ПЗ не завжди передбачають роботу свого продукту з цієї ОС.

ОС Windows Vista не отримала такого широкого розповсюдження, як її попередниця XP. Одна з причин – високі системні вимоги. Операційна система дійсно красива, однак для повноцінної її роботи підійде не кожен комп’ютер. Все ж таки можна знайти користувачів, які повністю задоволені версією Vista. Вона пропонується в семи варіаціях: від Starter до Enterprise.

ОС Windows 7 побачила світ у 2009 році. У 2011 році майже половина власників персональних комп’ютерів встановили цю операційну систему, і на сьогоднішній день вона не втратила лідируючих позицій. Безсумнівною перевагою «Сімки» є її сумісність з більшістю драйверів. ОС багато з них визначає автоматично, до того ж вона дозволяє використовувати драйвера, написані для Windows Vista. Чого тільки варті цифри – за перший рік свого існування Windows Seven 240 мільйонів користувачів придбали її ліцензійну версію!

У 2012 році світової громадськості була представлена ​​Windows 8. В ОС реалізований абсолютно новий інтерфейс Metro у вигляді плиток додатків. Користувачі можуть вибрати класичний робочий стіл. Загалом, нова операційна система повністю оновила зовнішній вигляд. Користувач може створювати свій обліковий запис Microsoft і синхронізувати параметри. У ОС можна побачити цілий ряд оновлень: диспетчер задач, панель управління, пошук, перемикання розкладки клавіатури і багато іншого. Операційна система може використовуватися на планшетах та інших портативних пристроях.

Microsoft представила попередню версію Windows 10 у Сан-Франциско 30 вересня 2014 року. Реліз Windows 10 відбувся влітку 2015 року  в 190 країнах і 111-ма мовами. Протягом першого року після виходу системи користувачі мали змогу безкоштовно оновитися до Windows 10 на будь-якому пристрої під керуванням офіційних версій Windows 7, Windows 8.1 і Windows Phone 8.1, що відповідають певним вимогам. Оформлення Windows 10 засновано на принципах дизайну під назвою Metro, для якого притаманні прямокутні одноколірні форми, крупні шрифти, схематичні іконки та плавні ефекти переходів. У Windows 10 повернуто меню «Пуск», за структурою подібне до меню «Пуск» з версій до Windows 8, але з представленням додатків та інформації в плитках. Сповіщення від системи і додатків (поради, помилки, події календаря тощо) збираються в Центрі сповіщень, що являє собою панель з правого боку екрана, яка розгортається значком на панелі завдань. Додатково в Центрі сповіщень представлені елементи управління режимами роботи комп’ютера, підключеннями до бездротових пристроїв та іншими параметрами системи.

Коли потрібна установка систем сімейства Windows

Установка Windows потрібна в декількох випадках: коли ви купили новий ПК або ноутбук; вас не влаштовують можливості старої операційної системи, і ви хочете їх відновити і вдосконалити; ви підловили вірус, який сильно вплинув на працездатність ОС. Якщо ви не є просунутим користувачем, то наші спеціалісти допоможуть вам впоратися з будь-якими труднощами, пов’язаними з роботою ПК і операційної системи.

  • Купівлю нового комп’ютера – Зазвичай в магазинах продаються ПК без будь-якої операційної системи. У деяких випадках операційна система поставлена ​​відразу, але через якийсь час вона запросить ключ активації. Пам’ятайте, жоден співробітник комп’ютерного магазину не стане встановлювати Віндоус на безоплатній основі.
  • Апгрейді комп’ютера – Наприклад, ви модернізували якусь комплектуючу комп’ютера (процесор, материнську плату) і ваша стара операційна система «не тягне» нові можливості комп’ютера. У такому випадку без перевстановлення ОС не обійтися.
  • Зараження вірусами – Якщо на комп’ютер пробралися віруси, то це може серйозно позначитися на роботі системі. Зазвичай видалення складних вірусів, які пошкодили системні файли, вирішується перевстановлення системи з збереженням даних.
  • Установка 2-ий системи – Припустимо, ви є власником Макінтош або Макбук, і хочете мати на комп’ютері дві різні ОС під різні цілі. Або користувач хоче встановити нову windows поверх старої, щоб грати в комп’ютерні ігри.

Що входить в перевстановку:

Перевстановлення Windows являє собою набір наступних компонентів. Тому ви маєте знати, що Вам потрібно. А саме головне, Ви можете вибрати виключно ті пункти, які необхідні вам.

1. Попередні роботи з HDD. Якщо в цьому буде необхідність, наші фахівці відформатуй і розіб’ють ваш жорсткий диск на розділи, задавши кожному необхідну файлову систему.

2. Установка Windows. Ми встановлюємо абсолютно будь-яку версію операційної системи від компанії Microsoft, будь то серверна або клієнтська розробка. Всі встановлення проводиться тільки ліцензійного ПЗ. Якщо в клієнта немає ліцензії ми зможемо йому допомогти придбати ключ на Windows 10.

3. Драйвера. Взявши за основу список пристроїв, які будуть підключатися до комп’ютера, наші фахівці встановлять драйвера і утиліти, які потрібні для їх правильної роботи. Якщо вами буде замовлена ​​установка Windows, можливо інсталяція здебільшого драйверів не потрібно, так як вони поставляються на одному диску з системою.

4. Кодеки. Ми візьмемо на себе установку сучасних кодеків і мультимедійних програм, забезпечивши тим самим можливість перегляду  4К відео та аудіо файлів.

5. Захист. За вашим бажанням може бути встановлений і налаштований на оптимальну працездатність абсолютно будь-який антивірус .

6. Пакет Office. Наші фахівці на ваше прохання можуть здійснити установку пакету офісних додатків, який призначений для роботи з тестовими документами, а також таблицями і презентаціями.

7. Спілкування в мережі. Ми встановимо і налаштуємо найбільш популярні програми для спілкування і дзвінків – Skype, Viber, WhatsApp, Telegram.

8. Інтернет з’єднання. Якщо у вас є робоче підключення до мережі інтернет, то ми після установки операційної системи Windows виконаємо налаштування з’єднання незалежно від того, який у вас провайдер.

Після установки ОС Windows її необхідно активувати через офіційний сайт виробника. Компанія Microsoft надає безкоштовний тестовий термін на 30 днів, після закінчення якого комп’ютер буде заблокований. Встановлення та перевстановлення Windows (віндовс) віддалено в нашому сервісному центрі та на дому – це завжди оперативність, уважне ставлення до кожного клієнта та приємна ціна на послуги. Рекомендується періодично встановлювати заново і оновлювати Windows для забезпечення швидкої роботи всіх процесів та програм. Незважаючи на це, іноді операційна система дає збої і виникає необхідність у її перевстановлення. Якщо знадобиться допомога, телефонуйте чи замовляйте послугу в нас на сайті.

Схожі публікації

Введіть інформацію про себе

Спеціальна пропозиція!

Хочете отримати вигідні умови?

Залиште Ваш номер телефону та отримаєте спеціальну пропозицію на Віддалену Допомогу, Консультування та Послуги Налаштування Комп'ютерів, Ноутбуків, Телефонів, WiFi роутерів, а також послуги Навчання!